Шпаклівка стін перед наклеюванням шпалер, технологія шпаклівки стін під шпалери

Шпаклівка стін перед наклеюванням шпалер.

Покупайте билеты на самолет быстро на сайте авиа произд юа.

Отже є питання чи треба робити шпаклівку стін перед наклеюванням шпалер чи ні. Скажімо так не обов'язково але бажано. Дивлячись що ви хочете отримати в результаті. Якщо Ви хочете щоб шпалери лежали красиво на стіні без здуття і зморшок, що не відшаровувалися і служили довгий час, то стіни потрібно прогрунтувати і прошпаклевать .

Технологія шпаклівки стін під шпалери.

Спочатку готуємо стіни. Видаляємо старі шпалери, фарбу, побілку і шматки відвалюється штукатурки. Вапняну побілку необхідно видалити обов'язково, так як шпалерний клей або шпаклівка з часом будуть відшаровуватися. Олійну фарбу, якщо вона віддаляється з великими труднощами, можна просто зашкурить великої наждачним папером. Стару штукатурку в підозрілих місцях простукуємо і якщо виявилися місця з глухим звуком знімаємо її, так як в цьому місці штукатурка відшарувалася від стіни і незабаром може відвалитися. Далі валиком або пензлем поверхню грунтуємо.

По-перше це забезпечить нам антисептичні властивості, а по-друге збільшить зчіплюваність зі шпаклівкою. Потім шпаклюємо стіни один або два рази, щоб в результаті вийшла рівна і гладка поверхня. Якщо немає певних навичок, то залишилися шорсткості видаляємо наждачним папером. Шпаклівка бетонних стінпід шпалери проводитися в тому ж порядку, що і цегляна. Все поверхню готова до поклейки шпалер . Можна звичайно ще раз прогрунтувати, але робити це вже не обов'язково. У підсумку ми отримали візуально рівні і красиві стіни.

Проверенная и надежная металлобаза для выгодных покупок металла

Вплив біосептика Топас на якість води та навколишнє середовище

Наклеювання шпалер: вибір матеріалів та хід роботи