Вимикачі автоматичні триполюсні з комбінованим розчіпувачем

Наша компанія здійснює продаж різних типів вимикачів автоматичних триполюсних з комбінованим розчепювачем з наявності зі складів, розташованих по всій країні, або на замовлення на виробництво. Фахівці знають все про цю продукцію, тому грамотно проконсультують вас у виборі необхідного автоматичного вимикача з урахуванням технічних вимог, допоможуть здійснити своєчасну доставку та підібрати відповідний тип транспорту. Ви можете замовити автоматичні корпусні вимикачі на https://amperok.com.ua/ru/nyzkovoltna-produkc%D1%96ja/korpusni_avtomaty_ta_aksesuary/korpusni_avtomaty_abb/ за самою вигідною та недорогою ціною.

Вимикач автоматичний триполюсний з комбінованим розчепювачем застосовують в адміністративно-будівельному секторі та промисловості в мережах змінного струму для захисту кабельних ліній та обладнання споживачів від струмів к. з. та навантаження. Такі автомати можуть виконувати функцію вступного чи розподільчого апарату для захисту двигунів та насосів різної потужності, промислових міксерів та іншого виробничого та технологічного обладнання, побутових приладів, ліній освітлення, систем кондиціювання та вентиляції, електричного обігріву будівель.

Дозволяється експлуатувати триполюсні автомати з комбінованим розчіпувачем в умовах холодного, помірного та тропічного клімату. Заборонено експлуатувати автомати в агресивних середовищах, на ділянках з відкритим потраплянням прямого сонячного проміння, води, опадів, електропровідного пилу. Автоматичні вимикачі встановлюють електричні щити.

Конструктивно автоматичний триполюсний вимикач з комбінованим розчіпувачем складається з таких елементів: пластиковий корпус, клемні затискачі, важіль взводу пружини розчіплювача, термомагнітний або електронний розчіплювач, клямки для кріплення на монтажну рейку або спеціальні отвори для кріплення на монтажну плату. Такі автоматичні вимикачі можуть комплектуватися додатковим обладнанням: поворотними ручками, мотор-редукторами, розчіпниками та іншим. Автомати триполюсні з комбінованим розчіплювачем відрізняються по здатності, що вимикає, номінальному струму, можливості монтажу додаткового обладнання. Такі автоматичні вимикачі можуть бути модульного чи корпусного виконання.

Основні переваги:

можливість встановлення на будь-яких об'єктах;

можливість регулювати встановлення теплового розчіплювача деяких типів автоматів;

Великий термін служби.

У нас ви можете купити автоматичний вимикач триполюсний з комбінованим розчепювачем за вигідною ціною, для цього необхідно залишити заявку на розрахунок вартості менеджера компанії.

Що таке колючий дріт і де його можна використовувати

Попытка выбрать правильную компанию по ремонту

Вплив біосептика Топас на якість води та навколишнє середовище

Види стель у квартирі: критерії вибору і правила обробки

Вибираємо комплект меблів для ванної кімнати