Вибираємо комплект меблів для ванної кімнати

Багато хто стикався з такою проблемою: як облаштувати ванну кімнату. І на перший погляд здається, що може бути простіше - зайшов в будь-який спеціалізований магазин і вибрав те, що буде вам до душі. Але тут то і ховаються безліч підводних каменів і нюансів.

Компания On-zaимеет широкий выбор товара для ванной комнаты, на сайте вы найдете все.

Планування у ванній кімнаті

Вибрати комплект меблів для ванної - непросте завдання. Розглянемо наступні ситуації: сантехнічний вузол знаходиться на стадії капітального ремонту (з можливою переплануванням), або з'явилося бажання просто оновити старі меблі або купити новий комплект в уже готову ванну. У першому випадку простіше буде вибрати комплект, за умови, що будівельники проведуть всі каналізаційні та водопровідні магістралі відповідно до складеного плану розведення. Також повинні бути встановлені водорозеткі і входи зливних стояків на висоті відповідної будівельним нормам і правилам.

У другому випадку меблі вибирається виходячи з габаритів санвузла, тому багато комплекти, які вам сподобаються, можуть не підійти через своїх розмірів.

різновиди меблів

Комплекти меблів можуть складатися з безлічі складових окремих елементів:

Шафа-тумба під раковину. Може бути стаціонарної на ніжках або підвісний. Складається з тумбочки, на якій розташоване поглиблення для подальшої установки раковини (в деяких моделях раковина вже йде в комплекті).

Шафа-пенал. Являє собою вузький високий шафа.

Навісна шафа. Менше за розмірами шафи-пенала і відрізняється від нього методом монтажу.

Люстерко. Існує кілька видів: звичайне полотно, дзеркало, вмонтоване в навісну шафу.

В силу того, що найчастіше наші санвузли мають невеликі габарити, слід зазначити, що комплект меблів для ванної вибирається строго індивідуально, і в більшості випадків може складатися з двох - трьох одиниць меблів.

Характеристики меблів для ванної

В основному гарнітури для ванних кімнат виготовляють з вологостійкого ДСП і МДФ, виходячи з тези - «співвідношення ціни і якості». Але такі меблі погано переносить постійну вологість в приміщенні і боїться різких перепадів температурного режиму. Проблема вирішується при наявності примусової вентиляційної витяжки та опалення кімнати в зимовий період.

Меблі, повністю виготовлена з масиву дерева, виглядає набагато респектабельнее, ніж її побратими з ДСП / МДФ, але її вартість вище в рази, а якщо врахувати той фактор, що вона буде виготовлена за індивідуальними ескізами, то в десятки разів. Але, не дивлячись на цінову політику, ці меблі також схильна до впливу вологи, як і її більш дешеві аналоги.

На сучасному ринку, спеціалізованого мебелестроенія, широку нішу зайняли меблі з пластиковими фасадами, даний вид гарнітурів представлений широкою гамою кольорів і різноманітністю форм, які можуть задовольнити дизайнерські фантазії найвимогливіших замовників. Але і тут є ряд мінусів: пластикове покриття з часом втрачає колір і сильно схильне механічних впливів, не переносить прибирання абразивними хімічними засобами.

Також існують меблі, виготовлені з металу і скла, але в силу її дорожнечу, відсутність практичності, постійний догляд і небезпечність конструкції, вона рідко користується попитом у покупців і в основному виконується під замовлення.

Онлайн можна знайти оригінальний подарунок

Многообразие решений для ванной комнаты

Сантехнічне обладнання для вашої ванної кімнати