Що таке колючий дріт і де його можна використовувати
Колючий дріт - характеристики та застосування. Коли більшість людей чують про колючий дріт, у них виникають не найприємніші асоціації. Війна, в'язниці або зони суворого режиму – ці місця спадають на думку, коли асоціюються з цим типом проводів. Насправді колючий дріт сьогодні знаходить безліч інших застосувань, переважно у сільському та лісовому господарстві. Колючий дріт Єгоза Ви можете замовити та купити за доступною та вигідною ціною. Це хороша альтернатива електричній вівчарці. Це один із найдешевших та найефективніших способів огородження великої території.
Що таке колючий дріт і де його можна використовувати?
Класичний колючий дріт відрізняється простою конструкцією. На два спірально намотані дроти наплітаються шматочки дроту в такий спосіб, що вони утворюють правильні шипи. Так як дотик до цього типу шипа не є чимось приємним, цей дріт є дуже ефективним захистом території. У більшості випадків цей дріт використовується для огородження території та її захисту від диких тварин та зловмисників. Оточення пасовища колючим дротом дозволяє захистити худобу від тварин, а також ефективно унеможливлює втечу тварин з ферми.
Колючий дріт виготовлений із оцинкованого металевого дроту. Завдяки цьому він стійкий до несприятливих погодних умов, вологи та ультрафіолетового випромінювання. Це дуже економічне рішення, завдяки якому огородження навіть великих ділянок землі не становить особливих проблем. Колючий дріт також використовується для захисту територій, де ростуть зниклі рослини або де періодично мешкають види тварин, що охороняються.
Цей тип дроту вже багато років використовується для захисту будівель, які потребують найвищого рівня захисту від непроханих гостей. Все частіше колючий дріт використовується для захисту підприємств або приватних будинків, а також складів та залів, як захист від злодіїв та вандалів. Розміщення його поверх паркану з сітки ефективно ускладнює форсування ферми та відлякує потенційних зловмисників. Колючий дріт часто використовується для огородження кордонів європейських країн, що дозволяє уникнути безконтрольного перетину кордону.