Коли потрібно ремонт пластикових вікон

Пластикові вікна славляться своєю високою якістю. Тривалість їх терміну експлуатації досягає декількох десятків років. Вони надійно захищають від холоду, спеки, шуму та вуличної пилу. Але ситуації, коли необхідний ремонт пластикових вікон, все ж зустрічаються.

Если дует из пластикового окна обращайлесь за помощью к специалистам, которые сделают свою работу быстро и качественно.

Фахівці виділяють два різновиди ремонту вікон ПВХ - безпосередній і профілактичний.

Профілактичний ремонт - це роботи по відновленню певних функцій вікон. У їх числі регулювання або мастило фурнітури, невеликий ремонт укосів, герметизація швів, відновлення ущільнювача і ін. Особливість цього різновиду ремонту полягає в тому, що він не передбачає масштабних робіт по заміні провідних комплектуючих віконної конструкції.

Безпосередній ремонт пластикового вікна вирішує серйозні проблеми. Це заміна фурнітури, скла або склопакета, підвіконь або укосів.

ПОШИРЕНІ ПРИЧИНИ РЕМОНТУ ВІКОН

Визначити необхідність ремонту пластикових вікон нескладно. Крім очевидних дефектів, в числі яких можуть бути тріщини в склопакетах, пошкодження профілю, проблеми з функціонуванням фурнітури, провисання стулок та ін., Про те, що потрібно ремонт вікон, говорить наявність протягів, цвілі, конденсату, полою. У числі найбільш поширених причин, що призводять до дефектів віконних конструкцій, можна відзначити:

природну усадку будинку;

неправильно проведені виміри;

неякісний монтаж вікон;

температурні перепади;

неякісний матеріал, з якого виготовлені профіль або склопакети;

природний знос елементів фурнітури;

застосування агресивних миючих засобів;

механічні пошкодження.

ДЕФЕКТИ ВІКОН ПВХ, ЩО ВИМАГАЮТЬ РЕМОНТУ

Найбільш частими дефектами, з якими доводиться стикатися при проведенні ремонту вікон, є:

ослаблення функціонування механізму віконних ручок. Даний дефект тягне за собою нещільне прилягання стулок. Як правило, причина криється в тому, що притискні болти, які розташовані під декоративною накладкою ручки, закручені нещільно. Проблема вирішується просто протягом кількох хвилин;

перекоси стулок. Це досить поширена ситуація. Вона виникає в результаті природної навантаження на фурнітуру, яку формує значну вагу стулки. В результаті притиск верхніх і нижніх петель слабшає. Найчастіше ситуація виправляється елементарної регулюванням петель, рідше - їх заміною;

тріщини стекол в склопакетах. Це досить серйозний дефект. Причин його появи дуже багато. У їх числі деформація профілю, усадка будинку, постійні сильні вібрації, неправильний монтаж, механічні пошкодження. Специфіка ремонту заздрості від ступеня пошкодження. У ситуації, коли ви виявили тріщину відразу після її появи і негайно звернулися до майстра, дефект можна усунути простим і бюджетним способом. В іншому випадку велика ймовірність повної заміни склопакета;

пошкодження профілю. Як і зі склопакетом, ремонт залежить від особливостей ушкодження. Якщо це невеликі подряпини і потертості, вони усуваються застосуванням спеціальних хімічних засобів. У тому випадку, коли присутні тріщини профілю, необхідний серйозний ремонт або повна заміна. Дефекти профілю, як правило, виникають через різних механічних впливів або неякісної установки.

Багаторівнева натяжна стеля - це просто!

Фото Натяжных Потолков в Прихожей

Фото Натяжных Потолков в Детской

Особливості ремонту натяжної стелі

Самые удобные в использовании грили

Особливості ремонту натяжної стелі