Особливості ремонту натяжної стелі

Натяжна стеля - це цікаве рішення для інтер'єру, яке щодня вибирає все більше людей.

Перевагами такої конструкції є:

різноманітність дизайн-рішень,

естетичний зовнішній вигляд,

водонепроникність і

довговічність.

Веб-студия MSN обеспечит вас качественными сайтами для работы.

Проте, при неправильній експлуатації, пошкодженні або витік знадобиться терміновий ремонт натяжних стель . Роботу можна провести своїми силами або звернутися до фахівців, але перш варто розібратися, до якого типу ушкоджень належать ваш випадок.

1. Затоплення квартири

Така ситуація часто відбувається в приміщеннях з водопроводом - кухні, ванній або туалеті. Чи вийде повернути полотно в колишню форму або його доведеться поміняти, залежить від температури води, що скопилася і матеріалу стелі.

Плівка необоротно розтягнеться, якщо сусіди зверху затопили квартиру гарячою водою температурою понад 70 градусів. Якщо ж вода містить механічні домішки, на стелях з тканинної основою залишаться брудні розводи. В обох випадках полотно потребують повної заміни.

У разі, коли стеля провис, для початку потрібно демонтувати вбудований світильник, люстру або повітропровід.

Потім необхідно від'єднати частину полотна від кріплення до навісної конструкції, злити воду в заздалегідь підготовлену ємність, просушити полотно, повернути його на місце разом зі світильниками і акуратно прогріти феном.

Перед виконанням робіт, з техніки безпеки, обов'язково потрібно знеструмити приміщення. Цю роботу краще доручити професіоналам, інакше можна пошкодити поверхню близько кріплення до стін.

2. Порізи і розриви

Найбільш частими є пошкодження полотна у випадках розриву кутом високі меблі при перестановці, недбалості при роботі шпателем, демонтаж віконних конструкцій і дитячих ігор із застосуванням дротиків, лижних палиць і інших загострених предметів.

Якщо стеля раптово розійшовся по шву або відійшов від стін разом з кріпленнями - це гарантійний випадок, який монтажна компанія повинна усунути безкоштовно. В інших випадках краще викликати майстра для професійного і безпечного виконання робіт.

Можна спробувати самостійно зашити поріз однотонними нитками або приклеїти латочку, але при цьому стеля може втратити естетичний вигляд.

По можливості потрібно склеїти краю порізу прозорим скотчем і викликати фахівців. Майстер зробить латку з однотонного матеріалу або встановить на місце пошкодження світильник. Якщо розрив стався поряд із стінами, можна перекроїти частина полотна і заново встановити його в кріпильний профіль.

3. Зниження температури нижче нуля

Якщо температура в приміщенні досягне негативної величини, полотно натяжної стелі стиснеться і стане неміцним. Після цього воно неминуче потріскається і вимагає повної заміни із залученням монтажної бригади.

Якщо пошкодження стелі виходить за рамки гарантійного випадку, можна спробувати виправити ситуацію самостійно, але краще звернутися до професіоналів. Це допоможе заощадити час і запобігти додаткові витрати в разі, якщо при усуненні неполадок своїми силами полотно остаточно втратить свій первісний вигляд.

Важливість правильного вибору штор

Особенности зимнего сада

Особенности строительства патио

Комплектуючі для натяжних стель