Особливості ремонту натяжної стелі

Натяжна стеля - це цікаве рішення для інтер'єру, яке щодня вибирає все більше людей.

Перевагами такої конструкції є:

різноманітність дизайн-рішень,

естетичний зовнішній вигляд,

водонепроникність і

довговічність.

Веб-студия MSN обеспечит вас качественными сайтами для работы.

Проте, при неправильній експлуатації, пошкодженні або витік знадобиться терміновий ремонт натяжних стель . Роботу можна провести своїми силами або звернутися до фахівців, але перш варто розібратися, до якого типу ушкоджень належать ваш випадок.

1. Затоплення квартири

Така ситуація часто відбувається в приміщеннях з водопроводом - кухні, ванній або туалеті. Чи вийде повернути полотно в колишню форму або його доведеться поміняти, залежить від температури води, що скопилася і матеріалу стелі.

Плівка необоротно розтягнеться, якщо сусіди зверху затопили квартиру гарячою водою температурою понад 70 градусів. Якщо ж вода містить механічні домішки, на стелях з тканинної основою залишаться брудні розводи. В обох випадках полотно потребують повної заміни.

У разі, коли стеля провис, для початку потрібно демонтувати вбудований світильник, люстру або повітропровід.

Потім необхідно від'єднати частину полотна від кріплення до навісної конструкції, злити воду в заздалегідь підготовлену ємність, просушити полотно, повернути його на місце разом зі світильниками і акуратно прогріти феном.

Перед виконанням робіт, з техніки безпеки, обов'язково потрібно знеструмити приміщення. Цю роботу краще доручити професіоналам, інакше можна пошкодити поверхню близько кріплення до стін.

2. Порізи і розриви

Найбільш частими є пошкодження полотна у випадках розриву кутом високі меблі при перестановці, недбалості при роботі шпателем, демонтаж віконних конструкцій і дитячих ігор із застосуванням дротиків, лижних палиць і інших загострених предметів.

Якщо стеля раптово розійшовся по шву або відійшов від стін разом з кріпленнями - це гарантійний випадок, який монтажна компанія повинна усунути безкоштовно. В інших випадках краще викликати майстра для професійного і безпечного виконання робіт.

Можна спробувати самостійно зашити поріз однотонними нитками або приклеїти латочку, але при цьому стеля може втратити естетичний вигляд.

По можливості потрібно склеїти краю порізу прозорим скотчем і викликати фахівців. Майстер зробить латку з однотонного матеріалу або встановить на місце пошкодження світильник. Якщо розрив стався поряд із стінами, можна перекроїти частина полотна і заново встановити його в кріпильний профіль.

3. Зниження температури нижче нуля

Якщо температура в приміщенні досягне негативної величини, полотно натяжної стелі стиснеться і стане неміцним. Після цього воно неминуче потріскається і вимагає повної заміни із залученням монтажної бригади.

Якщо пошкодження стелі виходить за рамки гарантійного випадку, можна спробувати виправити ситуацію самостійно, але краще звернутися до професіоналів. Це допоможе заощадити час і запобігти додаткові витрати в разі, якщо при усуненні неполадок своїми силами полотно остаточно втратить свій первісний вигляд.

Важливість правильного вибору штор

Особенности зимнего сада

Особенности строительства патио

Комплектуючі для натяжних стель

Коли потрібно ремонт пластикових вікон