Комплектуючі для натяжних стель

Популярність натяжних стель викликана їх практичними характеристиками і ефектним зовнішнім виглядом. ПВХ плівка для стелі відповідає всім параметрам, які і привели до популярності такого способу оформлення. Це продукція провідних європейських і світових компаній в різноманітній кольоровій гамі і різних фактур.

Нужен сайт? MSN студия сделает все, чтоб ваш сайт был для вас успешным.

Серед найбільш популярних три види фактур, кожна з яких має свої декоративні особливості. Засновані вони на властивостях відбиття світла.

- Глянцевий (лак) ПВХ-плівка для стелі характеризується дзеркальним відображенням, яке сприяє зоровому поглибленню простору в сторону стелі. Поверхня такої плівки ідеально гладка, і не дає накопичуватися можливого конденсату.

- Матова ПВХ-плівка для стелі має поверхню, що не дає відблисків, і стійкий колір. Стеля з такої плівки ненав'язливий і не відволікає уваги від інтер'єру.

- Сатинова ПВХ-плівка для стелі має дуже невеликий рельєф, що підсилює Розсіювання відбитого світла. Стеля з такої плівки сліпуче білий. На сатиновою поверхні практично непомітні шви, якщо конфігурація стелі вимагає з'єднання фрагментів.

Технологія монтажу натяжних стель відрізняється високою швидкістю. Пропонуються комплектуючі для натяжних стель. Основним елементом стельової конструкції є багети алюмінієві або пластикові. Їх профіль передбачає швидкий монтаж нагрітої плівки і її надійну фіксацію. З асортименту пропонованих компанією комплектуючих для натяжних стель завжди можна підібрати взаємно сумісні елементи. Вставки, роздільники і профілі легко і швидко монтуються, що полегшує роботу монтажників, так як процес проводиться в умовах високої температури повітря.

І ПВХ-плівка для стелі, і комплектуючі для натяжних стель поставляються нашою компанією оптовими партіями по найбільш доступними цінами. Доставка проводиться за обраною замовником схемою з гарантованою безпекою доставляється вантажу. Список пропонованої продукції постійно доповнюється і вдосконалюється.

Когда нужен апостиль

Комплектующие для Натяжных Потолков Оптом

Особливості ремонту натяжної стелі

Найдешевший ремонт стелі

Особливості ремонту натяжної стелі