Нестандартні рішення обробки стель

Сучасні інтер'єрні технології дозволяють піти від стандартних білих стель, особливо якщо висоти приміщення вистачає для реалізації нестандартних ідей. Поговоримо про оригінальних варіантах обробки стель в інтер'єрі!

Почитать отзывы и оставить свой отзыв вы можете в любое время.

Дерево

Цей матеріал улюблений багатьма архітекторами завдяки його натуральним властивостям і фактурі. До того ж дерев'яна стеля дає можливість «вивернути інтер'єр навиворіт», надавши приміщення самобутність.

Нанесення декоративного малюнка

Стеля - досить велика площа для реалізації дизайн-ідей, тому декор на стелі - прекрасна можливість надати особливості дизайн-проекту. Цікаво буде виглядати фрезерування під фарбування або розпис стелі. Головне, вибрати правильний малюнок, що поєднується з деталями в інтер'єрі або, навпаки, що становить прямий контраст і акцентував увагу на себе.

Обклеювання шпалерами

Цей, здавалося б, стандартний спосіб декорування стелі здається вже забутим. Однак продовження малюнка стін на стелі дозволяє візуально розширити приміщення, зробити його оригінальним, а образ інтер'єру - закінченим. Тут важливо правильно підібрати і розташувати малюнок на шпалерах, щоб не створювати відчуття низької стелі і замкнутого простору.

Вибір кольору

Звичні білі стелі відходять у минуле, і тепер оригінально і стильно буде виглядати їх фарбування в тон стін або в темний контрастний відтінок. Багато хто боїться використовувати темні відтінки в інтер'єрі, проте грамотне поєднання кольорів стін, стелі і меблів зробить приміщення більш камерним. Особливо популярно таке рішення в громадських інтер'єрах.

Балки на стелі

Зростаюча популярність екостилю і поширення лофт-інтер'єрів підносять приміщення в індустріальному стилі на пік моди. Дотримуючись цієї тенденції, стелі можна декорувати балками з дерева або пофарбованими в контрастний відтінок від основної стелі. Це робить приміщення оригінальним, а також допоможе з візуальним зонуванням інтер'єру. Особливо популярні такі рішення в заміських будинках і мансардах, де балки самі що ні на є справжні і не вимагають додаткового декору.

Первісна конструкція

Ще однією деталлю тренда екодизайну є «оголення» елементів конструкції будівлі. Найчастіше це робиться штучним способом, а іноді стелю навіть не піддається обробці і має вигляд початкового цегли або бетону.

Металеві пластини

Інтер'єру, де панують грубі форми, натуральні матеріали і важкі меблі, оздоблення стелі металом додасть додаткову брутальність. Головне - знати міру. До речі, глянцеві властивості, що викликають відблиски, відображення і відблиски на металевих пластинах, роблять приміщення візуально світліше і просторіше.

Складні декоративні форми

Звичайно, любителям класичних інтер'єрів не обійтися без обробки стель за рахунок поліуретанової ліпнини, розеток та оригінальною розкладки з стельових молдингов. Тут необхідно підібрати потрібний малюнок і не перестаратися з деталями. До речі, така багаторівневість стелі стане прекрасним елементом зонування!

Различные типы геотекстиля

Комплектуючі для натяжних стель

Найдешевший ремонт стелі