Ландшафтний дизайн ділянки 6 соток

На перший погляд ландшафтний дизайн ділянки 6 соток простий і очевидний: будиночок, грядки, туалет, компостній купа. Більше тут не розмістиш. Але все залежить від підходу.

Купить семена подсолнечника под гранстар вы сможете на сайте надежно и быстро.

У більшості випадків така ділянка являє собою прямокутник зі сторонами приблизно 24 * 25 метрів або 20 * 30 метрів. А якщо врахувати обмеження по близькості будівель і посадок до кордонів, то можливості скорочуються ще більше.

Але і тут є свого роду переваги. Наприклад, на такій ділянці протяжність огорож, електропроводки, водопроводу і дренажних систем не може бути великою. А невелика площа підштовхує творчо мислити, прагнучи зробити все сегменти ділянки і те, що на них розташоване, багатофункціональними, а планування - оптимізованої. І якщо вас зацікавило, скільки коштує ландшафтний дизайн ділянки 6 соток, то вам напевно корисно знати, як таку ділянку краще розпланувати.

ГОЛОВНЕ - ГРАМОТНО ВИКОРИСТОВУВАТИ НАЯВНИЙ ПРОСТІР

Кілька прийомів, які допомагають оптимізувати використання площі ділянки 6 соток:

Скоротити кількість допоміжних споруд. Майданчик для відпочинку можна поєднати з будинком легким дахом і це дозволить обійтися без побудови окремої альтанки. Якщо в цій альтанці замість звичайних лавок встановити ларі з кришками, то вирішиться проблема і зі зберіганням інвентарю, і можна буде обійтися без спорудження комори. Під будиночком на палях або встановленої на підставку цистерною можна організувати сховища для дров, витратних матеріалів.

Якщо в сім'ї є маленькі діти і для них потрібно ігрова зона, то на паркані або стіні будинку варто закріпити тренажер для лазіння, повісити дошку для малювання крейдою, винести для дітей іграшки в зону відпочинку, зробивши її тимчасово майданчиком для ігор.

Побудувати для відпочинку веранду на стовпах або палях і в нижньому ярусі обладнати комору.

Заздалегідь опрацювати план доріжок з тим, щоб вони займали менше місця, але дозволяли дістати будь-яке місце на грядках.

Під будинком на палях невідгородженої нижній ярус можна використовувати як стоянку для автомобіля. А ось зашивати стінами такий майданчик не варто - там будуть накопичуватися запахи вихлопних газів, палива і просочуватися в будинок.

Відносно останнього пункту варто зауважити, це хороше рішення тільки за умови, що від в'їзних воріт до будинку не дуже далеко. Місце, по якому часто проїжджає машина, ефективно використовувати не можна. Тому нехай воно не буде дуже великим.

НАДАТИ ДІЛЯНЦІ 6 СОТОК БІЛЬШ ПРОСТОРИЙ ВИД

Наведені вище прийоми спрямовані на те щоб розмістити все необхідне якомога компактніше. Але іноді власників цікавить не це, а як зробити ділянку більш затишним і привабливим, просторим хоча б візуально.

Що радять знавці:

Живоплоти на ділянці і звивисті доріжки не оптимізують простір, але візуально збільшують його.

Примітно оформлені клумби з контрастно яскравими квітами також візуально збільшують прикрашений таким чином ділянку.

Використовуйте нерівності рельєфу для створення піднесених елементів. Ландшафтний дизайн ділянки 6 соток можна і потрібно розвивати не тільки по горизонталі, але і по вертикалі - гірки більш місткі, ніж плоскі майданчики, а ярусное розташування виглядає більш об'ємним і місткий.

Ефектно виглядають, але при цьому займають менше місця, ніж квітник шпалери з кучерявими квітами. Такими ж квітами можна прикрасити і огорожа.

Добре візуально розділяють простір конструкції у вигляді арок, обсаджені кучерявими рослинами - чим більше площа розділена, тим ширший вона здається.

На невеликій ділянці особливо важливо дотримуватися відстань від будиночка до туалету, якщо він розташований у дворі, а також відстань від зони готування на мангалі або барбекю до житла і до дерев.

Якщо немає необхідності забезпечувати себе продуктами з городу, не намагайтеся вирощувати на невеликій ділянці все і у великій кількості. Деякі види культур займають занадто багато місця, тому слід вирішити, що дуже хотілося б вирощувати. І чи не можна обійтися невеликими грядками, на яких виросте перша зелень, молода картопля і т.д. - нема на зимові заготовки, а поласувати, поки ці продукти не надійшли в масовий продаж за низькими цінами.

Виды материалов для кровли

Тенденции в дизайне натяжных потолков

Как найти надежное онлайн-казино

Развивающее Веселье для Ваших Детей

Ландшафтний дизайн ділянки 20 соток