Ландшафтний дизайн ділянки 20 соток

Земельна ділянка, що має площу 20 соток, дає відмінний простір, як для творчої думки, так і для практичної діяльності. Тут можна займатися землеробством, побудувати невелику, але повноцінну комфортабельну садибу, організувати чудове місце для відпочинку в будь-який час року. І ми готові створити для вас будь-який реальний для даних кліматичних умов і рельєфу культурний і облаштований ландшафт.

Заходите в интернет магазин садовой техники харьков и менеджеры помогут вам подобрать самую лучшую технику для работы на садовых участках.

САДИБА, ФЕРМА, ГОРОД

Перш ніж почати планувати ландшафтний дизайн ділянки 20 соток, важливо визначитися, що саме з цього хоче отримати власник землі: сільськогосподарські угіддя, рекреаційну зону на свіжому повітрі, садибу для постійного або регулярного проживання, а може (як буває особливо часто) комбінований варіант, що поєднує в собі ознаки і гідності цих категорій. Тим більше що є де розвернутися.

А прийнявши рішення, можна звернутися за професійною допомогою до нас, щоб витягти з наданих можливостей максимум користі і задоволення для себе.

Припустимо, власник ділянки хотів би отримати все відразу: гарне місце для проживання, відпочинку, прийому гостей, а також застосування своїх схильностей до ведення господарства. Тоді ландшафтний дизайн ділянки 20 соток повинен включати в себе кілька виражених зон.

ПРИБЛИЗНИЙ ПЕРЕЛІК ЗОН ДЛЯ РОЗБИВКИ

Житлова зона - будинок і, можливо, навколишні його клумби, декоративні або плодоносні чагарники і дерева, які призначені для додання затишку і завершеності зовнішнього вигляду будівлі.

Вхідна / в'їзна зона, що починається зазвичай біля воріт і включає в себе доріжки і паркувальний майданчик, які можуть бути обрамлені невисокими підстриженими кущами, квітковим бордюром, рідше - оформлені у вигляді алеї.

Зона відпочинку і прогулянок - може включати в себе доріжки та алеї, клумби, майданчик для шашлику / барбекю / пікніка з відповідними спорудами.

Господарська зона - город, сад, споруди для тварин і птахів, зберігання інвентарю та техніки.

СПОЧАТКУ ПЛАН, ПОТІМ - ПРОЕКТ

Для того щоб ландшафтний дизайн ділянки 20 соток був виконаний в оптимальному варіанті, обов'язково потрібно створити докладний план розбивки на зони, де будуть по можливості точно вказані всі значущі об'єкти з дотриманням розмірів.

Досвідчений фахівець зі створення ландшафтів вже за таким планом зможе визначити сполучуваність елементів. Але ми використовуємо для достовірності ще і спеціальні комп'ютерні програми, що дозволяють точніше визначити, які відстані і розміри будуть оптимальні для кожної деталі і кожного сегмента.

У плані враховуються необхідні комунікації, затененность від вже існуючих або запланованих об'єктів. Враховується якість грунту, близькість ґрунтових вод, можливість весняного підтоплення. У ряді випадків враховується і напрямок сторін світла - це важливо для розташування будинку, теплиць.

І лише переконавшись, що очікуваний результат буде зручним для людей і гармонійним в цілому, ми приступаємо до втілення проекту.

Підрахувати, скільки коштує ландшафтний дизайн ділянки 20 соток, можна буде, лише врахувавши всі фактори:

на скільки функціональних сегментів буде розбитий ділянку,

які будуть потрібні земляні роботи для зміни рельєфу,

в якому стилі та із застосуванням яких матеріалів буде облаштовуватися ділянку,

чи будуть вноситися зміни за бажанням замовника в процесі робіт.

КІЛЬКА ВАЖЛИВИХ ПОДРОБИЦЬ

На відміну від звичайних квіткових грядок клумби, квітники, рокарії влаштовуються з урахуванням зміни стадій вегетації рослин. В ідеалі такі елементи ландшафту повинні виглядати привабливо від початку весни і до осені.

Встановлення альпійських гірок, рокаріїв, установка невеликих декоративних елементів часто вимагає додаткового ущільнення грунту, так як без цього грунт може просісти буквально протягом сезону, порушивши таким чином спорудження. Це позначиться на загальній вартості робіт.

Висаджуючи рослини важливо керуватися не тільки їх зорової сполучуваністю, але і вимогами до світла і вологості. Посадивши разом світлолюбні і тіньолюбні рослини буде просто неможливо створити хороші умови для зростання і одним, і іншим. Те ж саме стосується і поливу.

Якщо ділянка має значний перепад по висоті, намагатися вирівнювати висоту недоцільно. Краще оформити його, використовуючи техніку ярусів, яка актуальна для багатьох стилів.

Виды материалов для кровли

Тенденции в дизайне натяжных потолков

Развивающее Веселье для Ваших Детей

Ландшафтний дизайн ділянки 6 соток