Можливості системи gps моніторингу

Можливості системи gps моніторингу

Система gps моніторингу складається з двох частин: програмна та апаратна. До апаратної частини відносяться gps трекера, які визначають місцерозташування, а програмна частина - його відображає.

Тепер більш детально. Система GPS Моніторингу має декілька видів карт, це цифрові карти та супутникові знімки. В процесі користування програмою можна переключатись між ними залежно від завдання. Наприклад, для вантажоперевезень більш підійде цифровий варіант, з будинками, дорогами, для задач зв’язаних з моніторингом сільгосптехніки краще використовувати супутниковий варіант, на якому буде краще відображено межі полів.

На картах система gps моніторингу відображає рух, початок та кінець маршруту, відстань та час маршруту, стоянки та зупинки.

Системи GPS Моніторингу транспорту та контролю пального ТЕХ КОНТРОЛЬ

Інформація про транспорт в системі моніторингу

Не менш корисною є функція звітності. Звіти можна робити як по одному об'єкту, так і за групою об'єктів моніторингу. Звіти формуються як автоматично, так і можна їх зробити самому.

Звіти бувають різних типів, вони можуть бути за температурою, видачою палива тощо, все залежить від того, що вам потрібно.  Звіт містить в собі інформацію про пробіг, маршрут, тривалість поїздки, адреси, стоянки та зупинки, швидкість, можливе перевищення швидкості, рівень пального, кількість витраченого палива, мотогодини, обсяг час та місце заправки, зливи пального, буває звіт за температурою.
Системи GPS Моніторингу транспорту та контролю палива ТЕХ КОНТРОЛЬ

Звіт за графіками

Також система gps моніторингу має звіт за графіками. На графіках візуально дуже гарно видно витрати пального, зміни напруги або температури. Важливим є те, що графіки синхронізовані з картою, і кліком можна побачити, наприклад, злив по графіку на карті.

Налаштування повідомлень.  В програмі моніторингу можна налаштувати повідомлення, якщо ситуація того потребує, наприклад, повідомлення будуть вам приходити в ситуації, коли водій  перевищив швидкість, покинув геозону, програма моніторингу зафіксувала злив палива або gps трекер відключено від живлення та інше.  Повідомлення для відправки можна налаштувати на електронну пошту, мобільний телефон, месенджер  або комп'ютер.

Геозони – дуже зручна та корисна функція. Вона дозволяє чітко виставити ділянку, межі якої транспортний засіб не повинен пересікати, а рухатись чітко від початкової до кінцевої точки заданого маршруту. Геозона може бути будь-якої форми: трикутної, квадратної або круглої, система формування геозони дуже гнучка. Якщо ж транспортний засіб покине геозону, то прийде оповіщення про це.

Системи GPS Моніторингу транспорту та контролю палива ТЕХ КОНТРОЛЬ

Приклад відображення геозон в програмі gps моніторингу

 

Користувачі. В системі gps моніторингу є можливість створення користувачів, де ви являєтесь головним користувачем, тобто первинним, якщо ж виникає потреба додати ще користувачів до вашого облікового запису та надати доступ, то це з легкістю можна зробити, додавши вторинних користувачів, в процесі ці права можна регулювати. Різниця між первинним та вторинним користувачем, що назначивши права вторинному, наприклад, вторинний користувач може бачити транспортні засоби але не може міняти їх назву та може формувати повідомлення від свого імені.

Також система gps моніторингу має можливість створювати групи транспортних засобів та ділити їх за ознаками, наприклад, територіальними або за їх функціональними можливостями. Але за групами можна ділити не тільки це. За групами можна ділити звіти за машинами або за групами машин.

Не менш важливий фактор, що програма моніторингу транспорту має веб інтерфейс та мобільний додаток для всіх користувачів Android та iOS.

Якщо ви маєте додаткові питання, комапнія ТЕХ КОНТРОЛЬ з радістю відповість вам на всі питання та проконсультує Вас, телефонуйте, будемо раді!

Современная система лифтов

Особливості ремонту натяжної стелі

Особенности строительства патио

Особливості ремонту натяжної стелі