​Складські послуги

Складські послуги. Компанія є повністю обладнаним постачальником послуг складу.

Наш власний склад знаходиться в Києві, недалеко від фінсько-російського кордону, і надає клієнтам повний комплекс складських послуг.

В даний час це допомагає нашим клієнтам скоротити витрати і підвищити ефективність ланцюжка поставок. К Вашим услугам доступен склад аренда возможна по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Ми забезпечуємо надійне і своєчасне обслуговування усіх видів логістичних процесів на складі.

Завершення складські операції відіграють важливу роль в процесі логістики, а також віртуального доступу до ваших товарів на складі.

Ми пропонуємо повний спектр складської логістики, в тому числі:

Різні методи зберігання

Вантажно-розвантажувальні роботи на нашому митному об'єкті

Різні види складської обробки і консолідації

Звітність та інвентаризація

Повний комплекс послуг по обробці та доставці товарів для інтернет-трейдингу в зоні. Можливості та переваги: володіє повністю обладнаним митним терміналом.

Ми можемо виконувати митні послуги від початку до кінця для ваших проектів імпорту / експорту / транзиту, незалежно від того, який вантаж ви перевозите: повітряний, морський або автомобільний (ЄС або НЕ ЄС).

Ми надаємо логістичні послуги, які не тільки ефективні, надійні і гнучкі, але також надають комплексні комплексні рішення для ваших вантажів.

У той час як товари зберігаються на митних складах, мита і податки припинені, на товари не поширюються жодні обмеження, і клієнти мають можливість продавати прямо зі складу.

Сучасна система складського програмного забезпечення надає широкий спектр можливостей і функцій.

Наша надійно захищена корпоративна мережа дозволяє нашим клієнтам в режимі реального часу контролювати баланс своїх запасів на нашому складі, а також контролювати вантажопотік, який надходить і йде. Наш висококваліфікований багатомовний персонал розмовляє російською, англійською та фінською мовами.

24/7 відеоспостереження, безпеку і точний контроль над усіма вантажами на нашому зовнішньому і внутрішньому складі.

​Як вибирати вікна

ИНСЕКТИЦИДНЫЕ ЛАМПЫ

Вейпинг в Украине

​Битумная черепица

Стрижка бороди