Стрижка бороди

Мужній, простий і по-справжньому самобутній - легко зрозуміти, чому бороди хіпстера переважають в сучасній моді на рослинність на обличчі. Стильні хлопці від Брукліна до Берліна, що нагадують суворих лісорубів Нової Англії і витончених вікторіанських джентльменів, відмовилися від гладкого юного особи на користь бороди, вусів і точених еспаньолок. Ці дідівські форми і стрижки воскрешають відчуття позачасовий мужності, одночасно значне, самобутнє і витончене.

На сайте https://derby.com.ua/ вы можете купить абонимент на стрижку в DERBY BARBERSHOP, доверьте себя профессионалам.

Якщо ти намагаєшся відростити або просто вдосконалити свій шедевр, такі поради нададуть всю необхідну тобі інформацію і натхнення: Хороша борода виходить у того, хто вміє чекати.

Як тільки ти прийняв рішення відростити бороду, ти швидко знайдеш, що вона вимагає багато догляду і старань крім простого чищення бритви. Ось кілька порад з приводу того, як досягти успіху в цьому.

Вибрати модель з бородою.

Для подолання будь-яких сумнівів з приводу того, що тобі вдасться коли-небудь досягти нірвани у вигляді повноцінної бороди, можна уявити свого бородатого гуру. Будучи нагадуванням про те, чому ти спочатку почав відрощувати бороду, твоя модель буде надавати тобі сил для продовження процесу навіть в найпохмуріші часи сумнівів і відчаю.

Відходь від цієї бритви.

Для більшості чоловіків відрощування завидною бороди займає від чотирьох до шести тижнів. Це тривалий процес, що вимагає граничної наполегливості та відданості справі. Важливо пам'ятати про це і ні в якому разі не братися за бритву. Гоління не зробить бороду гущі або сильніше, воно просто збільшить фазу зростання, звівши нанівець усі попередні зусилля.

Полюби печіння.

Сверблячка і подразнення - вкрай неприємні відчуття, але ці фактори - всього лише частина ціни, яку ми всі платимо за досягнення статусу бороданя. Щоб звести роздратування шкіри до мінімуму, найкраще щодня вмивати обличчя водою з милом або засобом, що очищає для особи і використовувати зволожуючий або знімає роздратування крем для скорочення сухості і почервоніння.

Вибери улюблений стиль стрижки.

Відчуваючи звичайні больові відчуття при зростанні бороди, визначся з остаточним стилем, щоб відповідність твоїх образів було корисним розвагою. Щоб почерпнути натхнення, вивчай нашу сторінку «Види борід для твоєї форми особи».

Почни стрижку.

Домігшись достатньої довжини і вибравши свій стиль, ти нарешті можеш почати стрижку і оформлення бороди. Для цього необхідний хороший тріммер для окреслення лінії шиї, перш ніж працювати з іншою бородою, проте зазвичай краще зберегти природну лінію щік, щоб уникнути безглуздих результатів. Вивчи нашу лінійку триммеров і зроби ідеальний вибір для стилю бороди.

Все для кровли

Бетонные блоки

Каминные двери