Проектування і будівництво шкіл

Серія типових проектів шкіл розрахована на єдиний модульний підхід до проектування і будівництва в різних кліматичних і географічних умовах на ділянках з різною геометрією і конфігурацією. До Ваших послуг сучасне та якісне проектування шкіл за доступною та вигідною ціною. Концепція універсального трансформованого модульного шкільної будівлі з можливістю об'єднання в єдиний комплекс з модульним дитячим садом. Спираючись на точне і неухильне дотримання діючих нормативів до проектування і будівництва шкіл, розроблена концепція пропонує абсолютно новий підхід до проектування і до самого методу будівництва. Модульна сістемаОсновой концепції до проектування і будівництва шкіл на 350-850 місць з басейном і без нього є створення модульної системи (уніфікований модуль групового осередку і модуль обслуговуючих приміщень) таким чином, щоб нормоване природне освітлення здійснювалося тільки з одного боку (по одній зі стін) кожного модуля, а решта три сторони могли б забезпечувати блокування модулів між собою.

Склад приміщень типовий школи

Проект загальноосвітньої школи включає фундамент, навчальні класи, адміністративно-господарські, приміщення харчоблоку, сходи і холи, актовий і спортивний зали, дах. Будівля школи утворено виконаним по висоті в три-чотири наземні поверхи з центральним блоком, і, що мають в плані переважно форму прямокутника, навчальними блоками і блоком горизонтальних і вертикальних комунікацій.

На першому поверсі центрального блоку розташовані їдальня і спортивний зал, на другому поверсі розташований актовий зал, на третьому поверсі знаходяться бібліотека і додаткові приміщення спортивного залу адміністративно господарські приміщення разом з приміщеннями харчоблоку, плавальний басейн. Навчальні блоки складаються з навчальних класів та лабораторій. використовувані конструкції

Конструктивно будівля початкової та середньої школи може бути спроектовано і побудовано на основі каркасної системи будь-якого типу (моноліт, металевий або збірний залізобетонний каркас). Огороджувальні конструкції виконуються з стінових панелей, запатентованих і виготовляються компанією з великим досвідом.

Переваги будівництва під ключ

Полотно Натяжного Потолка

Прайс на Натяжные Потолки

Mіжкімнатні двері у Києві