Переваги будівництва під ключ

Переваги будівництва об'єктів під ключ

Компанія виконує якісне будівництво об'єктів під ключ з великою кількістю переваг для замовників:

Весь комплекс послуг з проектування, монтажу, будівництва і пуско-налагоджувальних робіт виробляє одна компанія.  Ремонт об'єктів для бизнеса под ключ Вы можете заказать по выгодной и привлекательной цене, в точно заявленные сроки.

Значно скорочуються терміни будівництва за рахунок відсутності простоїв обладнання і людей.

Наша компанія в повній мірі несе відповідальність перед замовником за якість робіт і терміни їх виконання.

Будівництво виробничих і промислових об'єктів під ключ дозволяє скоротити фінансові витрати за рахунок оптимізації технологічних процесів на всіх стадіях реалізації проектів.

Наявність оперативного зворотного зв'язку між проектним відділом і будівельною бригадою дозволяє максимально швидко вносити зміни, поправки і коригування в проектну документацію.

Перелік будівельних робіт виконуються під ключ

В процесі будівництва об'єктів промислового призначення виробляються спеціалізовані роботи наступного характеру:

Допомога замовнику з правильним оформленням і підготовкою технічного завдання, де наводиться перелік основних вимог до майбутнього об'єкту будівництва.

Розробка проектної документації, яка ґрунтується на технічному завданні, результати інженерно-геодезичних вишукувань, ГОСТ, СНиП, ПУЕ, РД і інших нормативних документах РФ.

Попередні роботи по підготовці будівельного майданчика: прибирання сміття, огородження території, транспортування будівельних матеріалів, спецтехніки та обладнання.

Розробка грунту для влаштування фундаменту: облаштування траншей, ям, котлованів, насипів, відвалів та ін.

Будівництво будинків з урахуванням технологічних особливостей проведення робіт для каркасних і безкаркасних об'єктів, будівель капітального типу. В процесі будівництва промислових об'єктів здійснюють бетонні роботи широкого спектру.

Покрівельні роботи, які включають пристрій плоскої або скатної покрівлі з використанням покрівельних матеріалів самого різного типу: профнастил, металочерепиця, керамічна черепиця, сендвіч-панель і ін.

Монтаж інженерних комунікацій, систем охорони і пожежогасіння, диспетчеризації.

Облаштування прилеглої території: вирівнювання ділянки, розбивка клумб і зелених зон, висадка дерев та кущів, облаштування під'їзних доріг.

Оформлення всієї приймально-здавальної документації, актів, протоколів, узгоджень і дозволів необхідних для здачі готового будівельного об'єкта в експлуатацію.

Види меблів в стилі лофт

Решение о ремонте под ключ

Проектування і будівництво шкіл

Автомобиль для продажи в США

5 основних типів кабелів