Створення деталей різної конфігурації

Компанія є лідером у галузі металообробки, здатна виконати замовлення будь-якої складності та приймає заявки від клієнтів з будь-якого регіону на виготовлення як штучних деталей, так і великих кількісних партій. 

Для створення деталей різної конфігурації застосовується фрезерування ЧПУ, що забезпечує точність розмірів та високу якість кінцевого продукту. Роботи проводяться на сучасних верстатах, які розрізняються за своїм пристроєм та способом застосування.  До Ваших послуг фрезерна обробка з чпу за самою вигідною та недорогою ціною, без накруток та переплат. В основі процесу фрезерування металів лежить застосування фрези, що обертається, з робочими зубами до нерухомо закріпленої деталі, яка має можливість здійснювати поступальний рух. Вона має вигляд зубчастого колеса і може пересуватися в різних напрямках по будь-якій площині, забезпечуючи тим самим об'ємну виїмку матеріалу та створюючи складну конструкцію.

Фрезерна обробка на верстатах з ЧПУ дозволяє створювати продукцію з високим рівнем точності кінцевих розмірів, значно скоротити час виготовлення, виключити в процесі обробки ризик людського фактора та випускати будь-які великі партії однакового стандарту. За конструкцією застосовуваної фрези розрізняють види обробки:

кінцева;

торцева;

фасонна.

Кожен вид фрезерування призначений для отримання певного результату: створення пазів, канавок шпонок, кишень, вікон, багетів, різьблення, зубчастих коліс, черв'ячних валів, обробки ділянок з великою площею.

Фрезерування ЧПУ на сучасному обладнанні - запорука якості готової продукції

Компанія Феррополіс виготовляє фрезерні роботи ЧПУ будь-якої складності на найсучаснішому обладнанні. Фрезерування відбувається із задіянням комп'ютера на всіх етапах виготовлення: від завдання обертів та її лінійного руху до кінцевих розмірів оброблюваної деталі. Інноваційне обладнання нашої компанії здатне виконувати фрезерування на верстаті ЧПУ у форматі 3D, обробляючи заготівлю одночасно кількома робочими фрезами, що рухаються у різних площинах. В результаті досягається створення продукції високої якості, що відрізняється точними розмірами та має складні об'ємні форми. Такий спосіб обробки істотно економить час виготовлення замовлення, скорочує до мінімуму ризик виникнення шлюбу і дозволяє виконувати великі партії деталей без відхилення від стандарту, що задається.

Что означает охват Одноклассников

Створення деталей різної конфігурації

Бюджетные модели газовых грилей

Слоты онлайн-казино, как выбирать

Современные обои в стильном интерьере