Секційний паркан

Монтаж кожної частини забору окремо, по деталях - нудне і застаріле заняття. Така установка в кращому випадку розтягнеться на пару днів. Благо, все більшої популярності набуває зручний в усіх відношеннях секційний паркан https://spirit.ua/ru/catalog/sektsyonn-y-zabor/ який Ви можете замовити за самою вигідною та не дорогою ціною.

Секційний паркан - це панельна конструкція з сітки або металевих листів. Перевага такої огорожі полягає в швидкому кріпленні до опорного каркасу. До того ж огорожу має презентабельний вигляд і знижену вартість.

У статті опишемо найпоширеніші види забору із секцій, їх плюси, мінуси і нюанси установки цільної огорожі.

З сітки рабиці

Парканні секції з сітки рабиці - один з популярних типів панельних будівель. Металева сітка зміцнюється додатковими залізними рамами або куточками по периметру. У такому вигляді секції паркану поставляються в магазини

Для монтажу такої огорожі панелі приварюють до опорних стовпів за допомогою зварювання. У цьому виді кріплення довго прослужить уникаючи впливу води і бруду.

Переваги та недоліки сітки рабиці:

Проста установка.

Знижена вартість виробу.

Гармонійний зовнішній вигляд.

Прозорість конструкції - робить ділянку доступним для чужого погляду.

Сітка легко деформується.

З 3d сітки

Парканні секції з зварної решітки також популярні для установки на ділянці. Особливо ними люблять огороджувати великі території: парки, промислові зони, спортивні та стратегічні об'єкти.

Характеристики такої огорожі безпосередньо залежать від матеріалу виготовлення. Враховуються розмір осередку прутів, їх товщина, покриття.

Плюси 3D решітки:

Строгий і лаконічний вигляд.

Низька вартість без покриття.

Підвищені захисні властивості.

Прохідність світла. Ідеал для садівників.

Мінуси цих секцій:

Видно що відбувається за гратами.

Захисні шари вимагають додаткових витрат.

Секційне огорожу із прутів легко перелізти.

з металопрофілю

Секційний паркан з профнастилу частіше встановлюється поблизу приватних будинків, котеджів, дачних ділянок. Металеві листи надійно і швидко кріпляться до поперечних лагам. Плюсом йде абсолютно глуха споруда - паркан не має щілин або видимих зазорів, накладається нахлестом.

Бетонные блоки

Уборка дома киев

Каминные двери

Стрижка бороди