Плюси та мінуси різних типів фільтрів для води

Для більшості людей вибір дійсно хорошого фільтру для води є серйозною проблемою. Мало хто знає, на що в першу чергу варто звертати увагу і де краще купувати фільтр. Не слід робити покупку в першому магазині, що трапився на шляху. Інакше є можливість купити неякісну річ, заплативши при цьому великі гроші.

Заказать по выгодной цене фильтры для воды одесса вы можете на сайте компании.

Протягом дня кожна людина споживає 1,5-3 л рідини у різному вигляді: мінеральна вода , чай та кава, перші страви, овочі та фрукти тощо. При виборі фільтра для води ми керуватимемося показником 3 л споживання води на добу як необхідною кількістю для задоволення потреб людини. Виходячи з цього, можна дійти невтішного висновку, що за місяць людина вживає приблизно 100 л води. Саме цю цифру ми будемо використовувати як відправну точку при виборі фільтра.

Усі моделі водяних фільтрів різняться між собою за способом очищення питної води . Існують три основні різновиди. Фільтрація може здійснюватися механічно, за допомогою пластинчастих, нетканих чи сітчастих елементів. Другий різновид характеризується очищенням води шляхом проходження її через ємність, наповнену активованим вугіллям. І ще один вид - фільтри, в яких застосовується особлива технологія так званого зворотного осмосу.

Фільтри для води поділяються також і на типи, кожен з них має переваги і недоліки. Існують переносні фільтри, які являють собою спеціальні глеки. Кількість води, що міститься в такий фільтр, зазвичай становить приблизно 4 літри. Фільтрування проводиться за допомогою спеціальних картриджів, що складаються з механічних та вугільних фільтрів. Іноді їх потрібно змінювати. Вода заливається в глечик і знаходиться у верхній частині, поступово під впливом сили тяжіння вона надходить в нижню частину ємності, проходячи при цьому через фільтр. Головним плюсом даного типу фільтрів є їх низька ціна та простота у використанні – вони не підключаються до водопроводу, зручні та мають невелику вагу. Однак, є і свої мінуси. Очищення води в такому фільтрі займає досить багато часу, і при цьому якість фільтрації мало високо. Фільтруючий картридж має прямий контакт із повітрям, внаслідок чого в ньому може з'явитися пил та бактерії. Картриджі доводиться замінювати приблизно кожні 2 місяці.

Другий тип – це фільтри, що підключаються до водопровідної мережі. Вони встановлюються поряд із водопровідним краном. Вони можуть кріпитися безпосередньо на водопровідний кран, або вбудовуватися в стіл поруч з ним. Цей тип фільтрів має ряд переваг – вони компактні, дуже швидко працюють і мають невисоку вартість. З недоліків можна назвати один основний. Полягає він у тому, що кожного разу для використання простої водопровідної води доводиться знімати фільтр або вимкнути режим очищення. У фільтрах даного типу також використовуються картриджі, вони здатні очистити 300-700 л води, термін експлуатації, таким чином, складе від 3 до 7 місяців.

Третій тип – це фільтри для очищення води, які не є знімними, вони монтуються стаціонарно та підключаються до водопроводу. Найчастіше розташовуються вони на стіні під кухонною раковиною. Такий фільтр має свій власний окремий від основного кран, який і надходить відфільтрована вода. При використанні такого фільтра немає необхідності відключати його щоразу, коли необхідно використовувати просту неочищену воду. Стаціонарний фільтр очищає воду в кілька етапів, він оснащений рядом з'єднаних між собою картриджів, які підлягають заміні. У більшості випадків тут застосовуються вугільні картриджі та іонообмінні картриджі, щоб пом'якшувати воду. Такі фільтри можуть очищати 5000-15000 літрів води.

Картриджі у всіх типах фільтрів необхідно час від часу змінювати, оскільки в них під час очищення води накопичуються всі забруднення.

Є кілька основних правил, які необхідно знати для того, щоб правильно вибрати фільтр для очищення води. Варто подивитися уважніше на чайник, який використовується вдома для кип'ятіння води. Якщо всередині на його стінках присутня велика кількість накипу, або при приготуванні чаю або кави на поверхні води утворюється плівка, це свідчить про жорстку воду. Отже, вам необхідно придбати фільтр або картриджі, які містять елементи, що пом'якшують воду. Наповнювачі, що містяться в таких фільтрах, очищають воду від кальцію і магнію, які провокують утворення накипу в чайнику.

Можна провести ще один досвід – набрати з-під крана води у скляну ємність та залишити її відстоюватись на кілька днів. Якщо у воді з'явиться зелений осад, необхідно вибирати фільтр, або знімний картридж, що містять бактерицидні засоби або з додаванням срібла. Такі фільтри можуть очищати воду від шкідливих мікроорганізмів.

Получить лицензию на строительные работы

Переваги натяжних стель, що важливо знати

Строительство Архитектура и Фахверки