Переваги натяжних стель, що важливо знати

Натяжні стелі зараз набрали серйозну популярність на території нашої країни. І в цьому немає нічого дивного, так як вони дозволяють створювати відмінний інтер'єр в приміщенні, мають безліч переваг. І найголовніше - їх можна встановлювати на завершальному етапі ремонту, коли можна з легкістю підібрати оптимальний колір і вид.

Для ремонтных работ Малярная лента отличного качества всегда будет необходима.

Які існують натяжні стелі

Як правило, більшість людей не розуміють, які різновиди існують на даний момент, а ці поняття повинен засвоїти кожен.

Матові. Вони вважаються найбільш затребуваними на даний момент. Їх поверхня матова, прекрасно виглядають в інтер'єрі і є універсальним рішенням. Також їх головна перевага - це низька вартість, ось саме вона і привертає величезну кількість людей.

Глянцеві володіють більш «цікавим» зовнішнім виглядом, що дозволяє створити відмінний інтер'єр в будь-якому приміщенні. При цьому важливо розуміти, що глянець часто використовується під час облаштування.

Тканинні натяжні стелі є універсальним рішенням. А справа в тому, що вони не мають звичних проблем. Наприклад, тканинні стелі не бояться перепадів температури і навіть морозів, при цьому їхні конкуренти можуть втратити свій зовнішній вигляд. Але, є і один значимий недолік - їх вартість тримається на досить високому рівні.

Багаторівневі. Такі стелі є кращими в сучасному ремонті. Причина проста - з декількох полотен можна створювати рівні. Завдяки цьому можна зробити відмінний інтер'єр в приміщенні, за короткий час. І незважаючи на досить високу вартість, не варто лякатися цього варіанту, адже так можна створити відмінний ремонт, економлячи при цьому на різних матеріалах.

Також існують варіанти з фотодруком і навіть зоряним небом. Їх ціна завжди досить висока через складність виготовлення і подальшого монтажу на об'єкті замовника.

Як виконується монтаж

Головна перевага натяжних стель - це швидкий монтаж. Наприклад, в середньому монтаж займає дві години, якщо ми говоримо за стандартне приміщення. При цьому людина за дві години отримує готовий стелю, який не вимагає ніяких доопрацювань. Також його можна застосовувати на останній стадії ремонту, навіть в ситуаціях, якщо шпалери вже поклеєні на стіні. Але, важливо пам'ятати, після установки такі стелі трохи зберігають характерний запах. І якщо квартира житлова, доведеться трохи почекати, поки він вивітритися. Також важливо пам'ятати про те, що якщо застосовані стандартні матові і глянсові вироби, то в приміщенні потрібно зберігати плюсову температуру.

Дизайн Натяжных Потолков Фото

Матові натяжні стелі: переваги і варіанти

Самые удобные в использовании грили

Переваги тротуарної плитки від виробника

Переваги використання торгових кіосків