Характеристики люстр

На що звернути увагу при покупці люстри: дизайн, потужність, екологічність, а може функцію та планування приміщення? Яку люстру для кімнати чи вітальні вибрати? Чи буде сучасна лампа, класична лампа чи комбінація цих двох стилів працювати як стельове освітлення?

Характеристики люстр

Короткий опис цієї форми освітлення дозволить вам краще зрозуміти призначення люстри та як правильно підібрати її для ваших кімнат. Ви можете замовити та купити люстри на https://light-deco.com.ua/ за доступною та вигідною ціною. І хоча люстри зазвичай асоціюються з електричним освітленням із живленням від світлодіодних лампочок, вони були створені ще до винаходу Томаса Едісона.

Польська назва люстри походить від французького слова жирандола, визначення якого не обмежується лампою, що підвішена до стелі. Люстрами XIX століття називали також свічники, розставлені на столах. Загальним знаменником різних концепцій є зовнішній вигляд люстри – характерна гілка, що закінчується освітленням у вигляді свічки, газової лампи чи лампочки.

Історія відомого сьогодні панікадила походить від V століття – тодішній полікандиліон прикрашав сакральні споруди та будинки найбагатших жителів. Його виготовляли із золота, срібла чи бронзи. У середні віки конструкцію люстри виготовляли з дешевшого матеріалу – дерева. Найчастіше їм висвітлювалися великі приміщення у церковних будинках, монастирях чи замках.

Яка люстра для вітальні?

Сьогодні люстри асоціюються з кришталевими світильниками в гламурних інтер'єрах і знову відносяться до групи більш заможних людей та зустрічаються у великих залах у палацах, церквах, музеях, театрах, операх, весільних залах та готелях. Насправді ж люстри є в популярних меблевих мережах та будівельних та оздоблювальних магазинах. Це означає, що ви також можете вибрати його для вашого будинку.

Запитуючи, яку люстру вибрати для вітальні та їдальні, не обов'язково обмежуватися лише кришталевими конструкціями. Нижче наведено поради, як вибрати люстру для кімнати.

Вибір люстри до кімнати з точки зору дизайну

Основний поділ кімнатного освітлення – це розмежування люстр на класичний та сучасний стилі.

Класична люстра для вітальні

Кришталева люстра – характерний елемент гламурної, палацової чи нью-йоркської композиції;

Дерев'яна люстра – доповнення, що вписується у традиційний гірський чи сільський стиль.

Какой торт заказать

Натяжные Потолки Троицк

Найдешевший ремонт стелі