Переваги та недоліки кутових диванів. Механізми їх трансформації
У сучасних інтер'єрах домінує функціональність та мінімалізм. Це знаходить відображення і у виконанні м'яких меблів, які поєднують у собі кілька функцій. Вона знаходить своє місце у просторих заміських будинках, а й у малогабаритних квартирах. На що звернути увагу, вибираючи кутовий диван з великим спальним місцем? На це питання ми постараємось дати відповідь. А якщо у вас залишаться запитання, то фахівці магазину Kram-ua з радістю допоможуть вам у виборі саме тієї моделі кутового дивану, що підійде під всі ваші запити. В інтернет-магазині представлені варіанти кутових диванів, що обов’язково припадуть вам до душі.
Переваги і недоліки
Кутові дивани вдало виглядають не тільки у вітальні, але навіть у спальні. Можна виділити такі їх переваги:
- диван з великими габаритами займе набагато менше місця, ніж класичний гарнітур із трьох предметів;
- такі предмети меблів відрізняються універсальністю, завдяки чому їх можна використовувати практично в будь-якому приміщенні;
- завдяки багатофункціональності ви отримуєте не тільки спальне місце та сидіння, а й секції для білизни, додаткову стільницю;
- різноманітність стилів дозволяє знайти модель для будь-якого приміщення та стильового рішення;
- гнучкість дизайну та можливість з легкістю змінювати конфігурацію.
Але, як і будь-які інші меблі, великий кутовий диван має свої недоліки. Модель нестандартної форми навряд чи підійде для невеликого приміщення. Напівкругла модель виграшно виглядає тільки в просторому приміщенні. Але її не слід ставити у кутку. Вона призначена для встановлення посередині або на певній відстані від стіни. Не так просто підібрати модель для стилю кантрі чи прованс. Ви повинні враховувати, що сидіння, що розташоване в кутку, буде не надто зручним. Що стосується вартості на кутовий диван 2000х2000, вона не дуже низька. Це виправдовується підвищеною якістю та надійністю конструкції.
Варіанти розкладання
Купуючи диван у спальню, ви маєте визначитися з його основними якостями. Не приділяйте увагу лише кольору та дизайну. Ознайомтеся з наявними варіантами розкладання та підберіть зручний варіант. Вирізняють такі моделі за способом розкладання:
- Єврокнижка. Це один із найпопулярніших механізмів для кутових моделей. Потрібно просто викотити сидіння, а на місце опустити спинку. З такою простою трансформацією впорається навіть дитина.
- Акордеон. Дивани з механізмом акордеон часто обладнані ортопедичним місцем для сну, яке при розкладанні стає цілісним. Диван розкладається немов гармошка акордеону.
- Дельфін. Кутові дивани з великим спальним місцем 200х200 найчастіше оснащують цим механізмом розкладання. Потягніть за петлю, прикріплену до сидіння. Місце для сну виходить рівним, а трансформація не потребує додаткових зусиль.
- Розкладачка. Конструкція більше підходить як гостьовий варіант, а не для щоденного сну. Найзручніше американський і французький способи розкладання.
- Клік-кляк. Цю назву механізм отримав завдяки характерному звуку, що видається під час трансформації. Ви отримуєте диван ліжко, який дозволяє приймати три положення - лежачи, сидячи та напівсидячи. Для розкладання просто підніміть сидіння, а після клацання відпустіть його. Така модель має бічні елементи, які перетворюються на підголівники або підлокітники.
- Викочувальні. Ця модель дозволяє створити великі спальні поверхні. Вона включає три частини, кожна з яких викочується зсередини. Це один із найнадійніших механізмів.
Ще один цікавий варіант – модульні кутові дивани, що не мають механізмів розкладання. Окремі елементи можна переставляти залежно від потреб. Це комфортні модульні меблі, які дозволяють робити перепланування. Якщо до вас прийшли гості, можна зробити великий диван 2000х2000. Якщо ви плануєте спати, виходить спальний комплект.