Де і коли купувати матеріали для ремонту?
Мешканці приватних будинків заздрять городянам стоячи у пробках, а мешканці квартир – готуючись до ремонту та в процесі його проведення (прикладів, звичайно, набагато більше). Майбутній ремонт у квартирі ускладнюється подвійною необхідністю у вільному просторі: треба звільнити місце і для зручного виконання робіт, і для зберігання будматеріалів.
Заказать Комплексный дизайн территории вы можете у профессионалов компанни по выгодной цене.
А як звільнити, якщо тимчасово переїхати нікуди, і всі кімнати обставлені меблями? У своєму будинку хоча б площа дозволяє скомпонувати начиння щільніше, звільняти кімнати по черзі і так робити ремонт - у квартирі це вдається не завжди, доводиться вкривати меблі чимось.
Відповідно, в таких обставинах треба і сам ремонт проводити швидше, і матеріали для нього зберігати якнайменше часу. Ось тут доводиться орієнтуватися на можливості: чи є де зберігати відразу всі матеріали, чи зібрано перед ремонтом достатньо грошей, наскільки стабільні ціни в передбачуваний період. Ремонт у квартирі за день не робиться – у кращому разі на нього підуть тижні, а то й місяці. І платити може знадобитися не лише за самі матеріали, а й за доставку, роботу найнятих спеціалістів.
Бюджет ремонту при дорогому виконанні включає розробку та узгодження дизайн-проекту, кошторису тощо. - на тлі солідних загальних витрат клопіт із зберіганням матеріалів відійдуть на другий план. А якщо замовлено ремонт «під ключ», то ні про що, турбуватися взагалі не доведеться – бригада фахівців приїде у зручний час, зі своїми інструментами та всім необхідним, оперативно та з гарантією якості все зробить, здасть у готовому до експлуатації вигляді – навіть сміття прибирати не знадобиться. Питання в дрібниці - мати вдосталь грошей на послуги такого рівня.
Скільки треба та скільки коштує?
Якщо ремонт робиться в основному самотужки, закуповувати на зберігання треба як мінімум партії матеріалів одного типу: весь об'єм фарби потрібного відтінку, кількість декоративних панелей або трубок шпалер, весь погонаж для обробки кутів тощо. Наприклад, можна вибрати всю сантехніку в одному великому магазині і залишити там, на зберігання, а забрати для монтажу після обробки основних поверхонь у приміщеннях - і місце для зберігання знадобиться ненадовго, і немає причин турбуватися, що обране хтось інший перекупить.
Розцінки на матеріали та комплектуючі – окрема велика тема. Чим більше перекупників - тим вища націнка, тому купувати краще безпосередньо у виробника (у фірмовому магазині) або офіційного дилера. Але й магазини відрізняються між собою: у шикарному салоні розцінки напевно вищі, ніж у мережному (по суті, на дрібнооптовому складі). Натомість проблем з якістю товару та супровідними документами напевно не виникне. Вибирати треба спочатку відповідального продавця, а потім уже товар у нього – щоби не довелося міняти куплене через виявлені дефекти.