Дах - це важливий конструктивний елемент

Дах - це важливий конструктивний елемент будь-якої будівлі, який захищає будівлю від холоду, вітру та інших негативних впливів ззовні. Приступаючи до будівництва та оздоблення даху, слід знати її особливості, види та основні елементи. Покрівля складається з таких компонентів:

  • похилих площин, які називаються скатами;
  • ребер (горизонтальних і похилих);
  • перетину скатів, які утворюють собою кути;
  • разжелобок і розжолобків.

В настоящее время рекомендуется на сайте playgrounds.com.ua производить заказ детского оборудования «ЧП Подолько».

Також до складу покрівлі входять карнизні звіси, які представляють собою краю даху над стінами будинку. Вони мають горизонтальне розміщення, а під нахилом знаходяться фронтонні свеси. При монтажі або ремонті покрівельного покриття слід встановити перехідний місток , який служить для безпечного переміщення людей по даху. Завдяки такому містку, який виготовляється зі сталі, нержавіючої сталі або алюмінію, можна проводити будь-які роботи на даху:

  • ремонт покрівельного покриття;
  • заміна черепиці:
  • установка антени;
  • обслуговування вентиляційних каналів і димоходу.

Під час ремонту та оздоблення покрівлі особливу увагу слід приділити системі водовідведення, яка складається з водостічних труб, перехідників, коліна і інших елементів. Водовідвід служить для захисту стін і фундаменту будинку від дощових і талих вод, які сходять з покрівлі. Будь-який дах, незалежно від виду, повинна мати водовідвідну систему, так як без неї будинок не простоїть багато років, а через підтоплення фундаменту він може перекоситись навіть обвалитися. Для захисту людей і транспорту від снігу, який сходить з дахів, встановлюють снегозадержатели на дах , що оберігають дроти і водостоки на прилеглій території від обривів і деформацій. Снігозатримувачі або снегостопори представляють собою важливий елемент даху і монтуються після того як буде покладений покрівельний матеріал.

Особливості системи водовідведення

Що стосується водовідведення, то в залежності від типу даху, він може бути організованим і неорганізованим. Водовідвідна система зовнішнього типу монтується за допомогою зовнішніх водостічних труб, по яких переміщається тала вода, і жолобів. Підвісні і настінні жолоби монтуються на покрівлі з кутом ухилу не більш 15 відсотків. Борти жолобів в висоту займають 12 см, а відстань між трубами повинно бути не більше 24 см. До складових елементів будь-якої покрівельної конструкції відносять перекриття, каркас і покрівельне покриття. У сучасні дні популярністю користуються такі покрівельні матеріали, як м'яка черепиця, металочерепиця та шифер.

Грамотное проектирование или ремонт

Привлекательность фирменной одежды

Натяжные Потолки со Светильниками Фото

Современные обои в стильном интерьере