Зенітні ліхтарі для освітлення та стрічкові зенітні ліхтарі в Україні

Зенітні ліхтарі для освітлення раніше використовували не часто, але це було питання часу, оскільки ці витончені та компактні конструкції дозволяють одночасно вирішувати відразу кілька важливих завдань. Основні з них:

  1. Збільшити надходження у внутрішні приміщення денного природного світла, завдяки чому досягається можливість непогано заощадити на електроенергії.
  2. Поліпшити вентиляцію об'єкта, адже все тепле повітря накопичується саме під дахом; прискорити процес димовидалення у разі потреби;
  3. Візуально розширити простір за рахунок надходження великої кількості денного світла; покращити інтер'єр.

Усі мінуси цих конструкцій мають умовний характер. Тобто переваги використання зенітних ліхтарів переважують недоліки. До того ж багато проблем з розвитком технологій були успішно подолані. Наприклад:

  1. Віконна автоматика, що дозволила усунути проблему дистанційного керування стулками.
  2. Поява електрохромного та i-скла, що не пропускають інфрачервоні промені, вбудованих жалюзів та ефективних затемнюючих плівок розширила сферу застосування цих конструкцій та дозволила встановлювати зенітні ліхтарі на об'єктах, де необхідно постійно підтримувати помірну або низьку температуру.
  3. Алюмінієвий профіль та полікарбонат допомогли знизити вагу цих конструкцій.
  4. Склопакети з підігрівом дозволили звести до мінімуму витікання тепла в осінньо-зимовий період.
  5. Технологія армування підвищила рівень безпеки та разом із допоміжними проти зламними пристроями вирішила питання несанкціонованого доступу.
  6. Якість конструкцій та висока зносостійкість матеріалів звели до мінімуму ситуації, коли потрібна заміна або ремонт зенітного ліхтаря.
  7. Наявність різних датчиків дозволяють стулкам, що відкриваються, реагувати лише на певну ситуацію та вирішувати конкретну проблему.

Стрічкові зенітні ліхтарі, як і інші моделі, можна встановлювати у житлових приміщеннях. Немає жодних аргументів, які б забороняли монтаж зенітних ліхтарів у житлових котеджах. Більше того, їх установка суттєво покращить якість життя. Потрібно лише правильно підібрати модель, врахувати рівень тепло- та звукоізоляції такої конструкції. Також важливо, щоб зенітні ліхтарі не псували зовнішній вигляд будівлі і не спричинили розгерметизацію покрівлі, яка повинна мати відповідний кут нахилу.

Звертайтесь до нас вже сьогодні! тел: (068) 588 04 05

Основная информация о пластиковых водосточных системах

Технології з якими працюють причіпні обприскувачі

Наклеювання шпалер: вибір матеріалів та хід роботи