Ремонт квартири: косметичний або капітальний

Ремонт приміщення, будь то вся квартира або окрема кімната, для багатьох людей є дилему. Виникає головне питання: косметичний або капітальний ремонт квартири краще зробити? Все залежить від стану житла і сімейного бюджету.

По выгодной цене установить Мини Заправки для дизтоплива вы можете на сайте компании.

Якщо ви хочете зробити косметичний ремонт кімнати або всієї площі квартири, то слід визначитися, на що звернути увагу. Щоб облагородити приміщення, досить буває поновлення її стельового, підлогового і настінного покриттів. При цьому мешканцям зовсім не обов'язково залишати територію, так як процедура протікає поетапно, практично безшумно і не має на увазі великої кількості будівельного сміття.

Для невеликої обробки квартири вистачає реставрації паркету, настилу лінолеуму або ламінату, а також заміни шпалер або штукатурки стін. Освіжити приміщення допоможуть малярні роботи і заміна сантехніки.

Капітальний ремонт є комплексним процесом, який вимагає серйозних вкладень і тривалого наполегливої праці. Якісний ремонт в квартирі під ключ повинні виробляти професійні бригади будівельників. Ця процедура полягає в повній заміні всіх комунікацій, в тому числі трубопровідних і каналізаційних труб, опалювальних батарей і електропроводки.

Грунтовний ремонт і обробка квартир дозволяють зробити необхідну перепланування приміщення. Цей процес найкраще робити в порожньому приміщенні, так як ремонтні роботи супроводжуються постійним шумом і утворенням великої кількості будівельного сміття.

Капітальний ремонт дозволяє вирівняти стіни, підлоги і стелі. При необхідності можна прибрати непотрібні перегородки для збільшення простору приміщення або звести нові, щоб відгородити необхідну площу.

Ремонт квартир в Алматы советы и рекомендации

Как найти квартиру для аренды посуточно

Ремонт и полировка каменного подоконника

Возможности Энергетической Независимости