Необхідність будівлі власного підземного укриття

Необхідність мати підземне укриття гостро встала перед мешканцями України на початку 2022 року після вторгнення російських військ і старту повномасштабних бойових дій. З'ясувалося, що більшість муніципальних бомбосховищ не придатні до перебування у них людей, а у приватному секторі та сільській місцевості їх взагалі не існує. У цей час перед власниками приватних домівок та земельних ділянок гостро повстало питання забезпечення безпеки життя для себе та своєї родини. Для цього багато хто прийняв рішення купити підземні сховища Shelter від виробника Paneltim Ukraine, що на даний час є лідером у цьому ринковому сегменті.

Аргументи на користь придбання підземного укриття

Вагаючись щодо доцільності купівлі власного підземного укриття, слід подивитися статистику влучань бойових снарядів у звичайні підвали та погреби, де переховувалися люди під час повітряної тривоги. Можна також назвати декілька причин, що змушують зробити цю покупку:

  • Можливість опинитися у безпеці за лічені хвилини.
  • Перебування у комфортних умовах, з підтримкою постійної температури.
  • Наявність запасів питної води, їжі, ліків та інших необхідних речей.
  • Можливість надання належного догляду за хворими (за необхідності).
  • Захист не тільки від ударної хвилі, але й від радіаційного випромінювання.
  • Недоступність для комах, змій та гризунів.

У мирні часи підземні укриття можна використовувати у якості складського приміщення або для зберігання овочів, фруктів та консервованих продуктів.

Особливості підземних споруд Shelter

Замовити сховище від компанії Paneltim Ukraine буде доречно, навіть знаходячись в умовно безпечній зоні країни. Це додасть відчуття безпеки, знизить рівень тривожності, надасть деякої впевненості у завтрашньому дні.

Укриття Shelter зроблені з екологічного, безпечного та надміцного полімеру, здатного витримувати величезні механічні, хімічні та температурні навантаження. Для його монтажу не потрібне оформлення та затвердження додаткової документації. Також помістити герметичну ємність можна у будь-який ґрунт, заздалегідь обравши спосіб встановлення, кількість входів та виходів, можливість потрапляння у приміщення з власного будинку та розв’язавши інші питання.

Після встановлення сховища, підведення та підключення комунікацій слід потурбуватися про те, щоб у бункері постійно заходився запас їжі та питної води. За наявності у родині дітей доречним буде потурбуватися про обладнання дитячого куточку.

Важливість якісного військового одягу та взуття

Важливість правильного вибору штор

Меблі для організації зони відпочинку в саду