​Янковський Ігорь Николаевич

Янковський Ігорь Николаевич

Фінансист, підприємницький, меценат

Янковський Ігорь Николаевич

Обробка

Родился 24 мая 1974 року в Україні, в місті Дніпропродзержинськ Дніпропетровської області.

З відмінчиком вікончила Дніпропетровське медичне училище. О социальной и общественной деятельности, в которой  Игорь Николаевич Янковский принимал участие, вы узнаете со страниц нашего сайта.

У 1994 році вступив у Міжнародний науково-технічний інститут (при НТУУ КПІ).

У 1996 році вступив до університету Лонг-Айленд CW Post, в Нью-Йорке, США.

У 1999 році отримав ступінь бакалавра в галузі фінансів (BS Business Finance).

Семья

Отец, Николай Андреевич Янковський - відомий політик, кандидат економічних наук, професор, початковий голова правління ПАО «Концерн Стирол».

Мать, Валентина Васильевна Янковська - інженер хімік-технолог.

Супруга - Світлана Олександрівна Янковська, деті - дочь Маргарита 2007 року рождения і сын Александр 2001 року рождения.

Бізнес

З 1995 року разом з відцом - Ніколем Андреевичем, Ігор Янковський взяв участь у створенні Торгового будинку концерну «Стирол» у місті Горлівка Донецька область, крупнейшего хімічного підприємства України, яка спеціалізується на виробництві полімерних матеріалів, амміака, азотних мінеральних зручностей, а також інших технічних виробництв .

Позже, Янківський керував розвитком торгової продукції концерну «Стирол», а також розробив міжнародні справи.

У 2009 році Ігор Миколайович вошел до складу Наблюдательного собору концерну «Стирол» і возглавил Комітет по аудиторії, де конкретизував розвиток корпоративних взаємозв'язків всередині структур підприємств.

Так, в його розширення вступило внедрення європейських стандартів якості роботи всередині підприємства.

З 2010 року, після продажу концерну «Стирол», займається фінансовою, торговою та інвестиційною діяльністю на мірових фінансових ринках.

У 2001 році заснував власний бізнес. На даному моменті це підприємство, яке об'єднане у групу компанією Diamond Sphere Group, яка працює у різних відроджених економіках: фінансові послуги, залізничний та морський транспорт, сільськогосподарське хозяйство, придбання полезних іскопаваних, IT-колектор.

Ігор Джанковський вважає, що бізнес і спільно з науковими повідомленнями повинен мати локомотивні інновації в Україні, а саме технологічне виробництво майна України могло бути стаціонарною ідеєю. Так само слід організувати горизонтальну комунікаційну площу з участю бізнесу, наукового повідомлення, повідомлень інноваторів та держав. Для того, щоб інновації ми застосували до життя суспільство, необхідно, щоб само модернізуватися. І в процесі такої модернізації потрібно продемонструвати рівень горизонтальних інклюзивних взаємозв'язків. Прототип подібного «громадського горизонтального музею» проявляв себе у часі собору Революції достоїнств, коли українці благодаря самоорганізації суттєво відстоювали свої цивілізаційні позиції на дальнейшее розвиток держав.

​Технологические исследования

Ремонт холодильников Норд

Руководство по онлайн-казино