Все про якісні жалюзі

У чому переваги дерев'яних жалюзі

Захист салону від сонця

Багато хто робить акцент в основному на портьєрах і портьєрах або класичних жалюзі. Однак, це не єдині рішення. Тому варто звернути увагу на менш популярні засоби захисту салону від сонячних променів. Про що ми тут говоримо. Йдеться про жалюзі, які є дерев'яними жалюзі – природною красою. Розберемося чому варто вибрати саме цей тип жалюзі. Ви можете обати дерев'яні жалюзі купити у Києві за самою вигідною та доступною ціною, без накруток та переплат.

Дизайн та надійна довговічність

Дерев'яні жалюзі – природна краса має багато переваг. Одним із них є унікальний дизайн, завдяки якому вони виглядають навіть більш елегантно та ексклюзивно, ніж штори чи жалюзі. Їхня краса полягає в тонких ламелях натурального відтінку дерева, які чудово впишуться в будь-який інтер'єр. Незважаючи на свою простоту та мінімалістичний характер, вони привертають увагу та роблять наш інтер'єр розкішним.

Гра світла – додаткова перевага дерев'яних жалюзі. Ми можемо спостерігати його у кімнаті, коли ми вмонтуємо його у вікно. Ефект простого проникнення сонячних променів через ламелі дає нам справді чудову ауру. Світло, що проникає таким чином в інтер'єр, лише підкреслює його чарівність.

Ще однією особливістю дерев'яних жалюзі, яка є їх перевагою, є те, що натуральне дерево дуже міцне і не вигоряє під впливом сонячних променів. Завдяки цьому жалюзі надовго зберігають насичений колір, а також не схильні до механічних пошкоджень. Звичайно, за умови, що ми вибираємо перевірені, дійсно якісні моделі.

Функціональність та універсальність

Також варто звернути увагу на дуже високу функціональність дерев'яних жалюзі. Система, що використовується в них, дозволяє зручно регулювати інтенсивність самого світла, яке втікає в інтер'єр за допомогою легкого і простого в експлуатації механізму. Додатковою перевагою системи є можливість опускання та підйому жалюзі на будь-яку висоту, а також переміщення окремих ламелей під певним кутом. Це безперечно відрізняє цей тип віконних штор від класичних рулонних штор, які можуть рухатися тільки в одному напрямку - вгору-вниз.

Бетонные блоки

Выбор террасной доски

Выбор офисной мебели

Все для кровли