Види декоративної або інтерєрної штукатурки
У пошуках натхнення, що дозволяє отримати цікавий і неповторний ефект на стіні, вам необхідно знайти декоративні штукатурки. Що саме є такі штукатурки, де їх можна використовувати і в чому їх переваги і недоліки? Нижче наведені деякі основні відомості, які дозволять вам познайомитися з цим ще не всім відомим рішенням. Ви можете замовити декоративні покриття за самою вигідною та доступною ціною.
Види декоративної (інтер'єрної) штукатурки
В даний час на ринку є безліч видів декоративних штукатурок, серед яких найбільш популярні, в основному, структурні штукатуркі.которие відмінно підходять як для сучасних, так і для класичних інтер'єрів. Ми можемо покрити ними всі стіни або тільки невелику їх частину, а це значить, що їх правильне використання здатне візуально збільшити кімнату, завдяки їх вдалому розташуванню, а також світлого кольору, який змушує інтер'єр здаватися більш просторим. Структуру такої штукатурки можна отримати за допомогою кельми, шпателя, кисті і навіть валика або кисті - ці інструменти використовуються для нанесення або вирізання візерунків на свежеуложенной штукатурці, що дозволяє отримати унікальні ефекти.
До інших типів декоративної штукатурки відносяться: затиральна штукатурка (яка, як випливає з назви, затирається шпателем, що дозволяє створити текстуровану поверхню), мальована штукатурка (з зернистим наповнювачем) і мозаїчна штукатурка, також відома як галька або Мармоль (особливо популярний на кухнях і в ванних кімнатах через стійкості до вологи і пошкоджень). Серед цих кілька менш відомих рішень варто згадати ліпнину, тобто штукатурку, яка дозволяє створювати ідеально гладкі і злегка блискучі поверхні, і японську штукатурку, яка може містити шовк, бавовняні клаптики, мінеральні або целюлозні волокна.
У яких кімнатах найкраще підійде декоративна штукатурка?
Декоративні штукатурки - надзвичайно універсальне рішення, їх можна укладати практично на всі мінеральні підстави, а значить, ми легко можемо наносити їх на бетон (як звичайний, так і пористий), цегла, цементно-вапняні штукатурки, а також гіпсові або дерев'яні панелі. Що стосується кімнат, то тут також практично немає обмежень - правильно підібраний буде добре виглядати навіть в такому вимогливому інтер'єрі, як кухня або ванна.