Яку тротуарну плитку вибрати для двору

Яку тротуарну плитку вибрати для двору, якщо завдання полягає в тому, щоб швидше оформити велику ділянку? Краще придбати вібропресованих покриття, адже на відміну від литий бруківки, воно не має розбіжності по товщині деталей. Якісна та стильна бруківка доступна до замовлення тут за доступною і вигідною ціною. Якщо тротуарна плитка однакового розміру і має точні форми, то її монтаж буде здійснюватися швидше і легше. На жаль, зовнішній вигляд такого покриття поступається литим виробам.

Якщо ви вибрали тротуарну плитку з фігурними краями, то будьте готові до більш складного процесу монтажу. До початку встановлення такої тротуарної плитки найкраще зробити зразок викладки обраного малюнка. Так вам буде набагато легше слідувати своїй ідеї. Найчастіше кути візерункових країв тротуарної плитки мають дрібні відколи, але в підсумку вони будуть практично не помітні.

Правильно вибираємо товщину і розмір плитки

Якщо в минулому існував певний ГОСТ на велику частину своєї продукції будівельного товару, в тому числі і тротуарну плітуі, то зараз справа йде набагато складніше. Виробники майже не мають обмежень і не прагнуть до дотримання загальних норм, габарити підганяють не під стандарти, а під реалізацію інтересів продавця. Багато економлять на сировину, хтось надає цифри в імпортних одиницях виміру, інші акцентують увагу тільки на формі. Розміри дуже різноманітні, продемонструвати якусь загальну класифікацію неможливо. Можна вибрати будь-який з безлічі малюнків, так як тротуарна плитка може допомогти в реалізації найсміливіших задумів, і сьогодні з її допомогою можна створювати будь-які візерунки.

Довжина і ширина виробів значно впливають на загальну візуальну картину готового покриття, на його дизайн. Якщо ви замислюєтеся про це перед покупкою, то уявіть, як буде виглядати на вашій ділянці бажана тротуарна плитка. А яку товщину вибрати? Це дуже важливе питання, відповісти на який допоможе визначення сфери застосування вашого покриття. Наведемо перелік найбільш популярних категорій тротуарної плитки:

«Пішохідна». Товщина - 30 мм. Це найбільш економічний вид тротуарної плитки. Він служить для мощення тротуарних доріжок, садових стежок, вимощення навколо будинку, області навколо ганку, сходинок, альтанок. Її не використовують при укладанні під'їзних алей, адже вона не відрізняється міцністю, і витримати регулярний вагу автомобіля їй не під силу. Зате по такій плитці можна гуляти і навіть кататися на велосипеді.

«Універсальна». Товщина - 50 - 60 мм. Ціна такої плитки на порядок вище попередньої, але і області застосування значно ширше. Така тротуарна плитка витримує велике навантаження. Вона відмінно підійде як для пішоходів, так і для автомобілів. Тому така плитка укладається у дворах, на стежках, парковках, в гаражах і т.д.

Актуальная продажа квартир

Двухъярусные Натяжные Потолки Фото

Натяжные Потолки Фото для Зала

Пустотные плиты перекрытия

Переваги тротуарної плитки від виробника