Якість вікон визначається багатьма факторами

Якісні вікна, тобто які?

Якість вікон визначається такими факторами, як використовуються технології виробництва, матеріали, тип профілю і склопакета, а також такі елементи, як фурнітура і ущільнювачі. У випадку дерев'яних вікон особливо важливу роль відіграє захист деревини (метод сушіння, просочення і лаки, що використовуються). Крім того, дійсно гарні вікна мають бути адаптовані до конкретної будівлі, приміщення та потреб домочадців. Про вікна rehau до приватного будинку, почитати можна на сайті тут в розділі статті, у будь-який зручний час.  Особливе значення має і енергоефективність: якісне вікно має забезпечувати найкращий (тобто мінімально можливе значення) коефіцієнт теплопередачі – точно не вище Uw = 1,1 Вт/(м 2 К) (хоча оптимально, якщо не перевищувати 0,9 Вт /(м 2К) Також варто звернути увагу на додаткові елементи оснащення: наприклад, захист від злому або такі рішення, як мікровентиляція.

Матеріал, з якого будуть виготовлені вікна, має другорядне значення, хоча тут варто згадати, що дерево та алюміній мають унікальну естетику, яку важко отримати навіть за допомогою фарб та шпону для імітації подібного ефекту. Останній матеріал також вважається дуже міцним та особливо стійким до шкідливого впливу погодних умов (наприклад, низьких температур або сонячної радіації).

ПВХ вікна для вимогливих клієнтів

Серед серій вікон ПВХ характеризується вищим стандартом: вона забезпечує максимальну енергоефективність (Uw = 0,77 Вт/(м 2 К)) та високий рівень безпеки. Вікна цієї серії особливо підходять для приватних будинків та одноповерхових квартир, де ризик спроби злому вищий. Продукція цієї серії призначена для людей, які цінують найвищу якість та шукають віконні столярні вироби з найкращими параметрами.

Високу міцність та опір, а також відмінні теплоізоляційні властивості забезпечує семикамерний профіль класу А товщиною 82 міліметри. Цілісна сталь, що використовується в рамі, статично підвищує міцність вікна, а також - покращуючи рівень теплоізоляції - дві унікальні теплоізоляційні вставки. Ще дві вставки розмістили у стулці вікна. Крім того, профіль оснащений трьома спеціальними ущільнювачами, що підвищують герметичність вікна: двома крайніми натяжними з еластомеру та внутрішнім термозвареним.

Як згадувалося вище, склопакет є важливим питанням. Серія має потрійний пакет із найтеплішою рамою на ринку та інноваційним склом. Камери заповнені інертним газом – аргоном – що гарантує відмінну теплоізоляцію пакету Ug на рівні 0,5 Вт/(м 2 К). Завдяки підвищеній природній світлопропускній здатності скло дозволяє більшій кількості світла проникати всередину та збільшує приплив тепла.

Крім того, фурнітура, що використовується в серії, розроблена за інноваційними технологіями, що підвищують злостійкість і підвищують комфорт використання вікна. Крила мають унікальну клямку з подвійним замком. Світильник також має чотириступінчастий механізм нахилу та мікровентиляцію.

Як вибрати найкращий утеплювач для фасадів

Натяжные Потолки Расстояние от Потолка

Как правильно выбрать яблоню для вашего сада

Как Устанавливаются Натяжные Потолки

Четыре преимущества азартных игр онлайн