​Використання газу в зварюванні нержавіючої сталі

Коли ми використовуємо напівавтомат для зварювання нержавіючої сталі, виникає наступне питання: "Який газ використовувати?"

Існує 3 варіанти газу, які можна використовувати:

Аргон

Зварювання нержавіючої сталі напівавтоматом в середовищі аргону широко використовується через естетичність одержуваних швів, але має недоліки у вигляді великої кількості бризок, нестабільності дуги і високої вартості. Ви можете замовити і купити все для зварювання на Jasic.ua за самою вигідною та недорогою ціною.

Вуглекислий газ

Зварювання напівавтоматом нержавіючої сталі в середовищі вуглекислого газу - найдешевший варіант, але через ще більшу кількість бризок, ніж при аргоні, шви виходять дуже грубими.

Суміш аргону та вуглекислого газу

В основному ці суміші містять 98% аргону та 2% вуглекислого газу, або 95% і 5% відповідно. Це оптимальний варіант, т.к. він поєднує в собі і доступну вартість, і хорошу якість шва. За відсутності високих вимог до виду шва відсоток вуглекислого газу можна збільшити до 30.

Але чи завжди потрібний захисний газ?

Відповідь – ні. Захисне середовище можна забезпечити без використання газу. У цьому випадку застосовують аналог суцільного дроту - порошковий дріт. Вона є тонкостінною трубкою, яка всередині заповнюється флюсом і газом. Зверху покривається металевим захисним шаром, який під час плавлення вивільняє флюс, який у свою чергу перекриває доступ кисню до місця зварювання.

При цьому порошковий дріт застосовують не так часто через нездатність забезпечити потрібний захист зони зварювання. Це у свою чергу занижує якість шва – він стає менш довговічним та міцним.

Зварювання нержавіючої сталі з використанням присадного матеріалу та захисного газу (порівняно з MMA та TIG)

Переваги:

- Знижена освіта бризок

- Висока продуктивність

Напівавтоматичне зварювання нержавіючої сталі порошковим дротом

Переваги:

- можливість виконувати зварювальні роботи поза приміщеннями

- немає необхідності використовувати газовий балон

Матеріали та обладнання, необхідні для зварювання

Зварювальний напівавтомат як джерело струму

Редуктор

Необхідний при зварюванні напівавтоматом для регулювання тиску газу, що надходить із балона. Для кожного виду газу передбачено свій редуктор.

​Покраска распылением гидродинамическая

Як вибрати найкращий утеплювач для фасадів

Сводка по бронированию дешевых рейсов

Как правильно выбрать яблоню для вашего сада