​Інфрачервоне опалення

Інфрачервоне опалення - відносно нове явище. Ви коли-небудь виходили на вулицю свіжим зимовим ранком і відчували, як тепло сонця падає на ваше обличчя? Що ж, це інфрачервоний обігрів в дії. Вы можете заказать и купить инфракрасные обогреватели на https://kvantum.com.ua/otoplenie/obogrevateli/infrakrasnye-obogrevateli/ по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

1. інфрачервоні панелі ПРАКТИЧНО МИТТЄВО нагрівається.

Інфрачервоне тепло випромінюється панеллю майже миттєво, тому більше не потрібно чекати, поки кімната нагріється.

2. ВАРТІСТЬ інфрачервоного обігріву НИЖЧЕ, НІЖ У ЕЛЕКТРИЧНИХ конвекційні ОБІГРІВАЧІВ.

Вартість експлуатації інфрачервоної панелі в порівнянні з електричним конвекційним обігрівачем набагато дешевше, оскільки вони вимагають меншою вихідної потужності для забезпечення того ж рівня тепла - наприклад, інфрачервона панель потужністю 600 Вт забезпечить такий же рівень теплового комфорту, що і конвекційний обігрівач потужністю 1500 Вт, тому вони вимагають приблизно третини витрат, отже, їх експлуатація дешевше.

3. МЕНШІ перепади температури У ПРИМІЩЕННІ.

При конвекційному обігріві тепле повітря має тенденцію потрапляти до стелі, а холодний - до рівня підлоги. Завдяки інфрачервоному обігріву різниця температур в кімнаті набагато менше, тому ви можете підтримувати постійну температуру без будь-яких холодних плям!

4. інфрачервоні панелі ДОПОМАГАЮТЬ ЗМЕНШИТИ ПЛІСНЯВА.

Оскільки інфрачервоне випромінювання нагріває тверді предмети, якщо ви направите панелі на вологі стіни, це повинно допомогти їм висохнути, що, в свою чергу, зменшить утворення цвілі.

5. ІНФРАЧЕРВОНЕ ОПАЛЕННЯ ПРОСТІШЕ І ДЕШЕВШЕ ВСТАНОВИТИ, НІЖ ВОДЯНІ СИСТЕМИ ЦЕНТРАЛЬНОГО ОПАЛЕННЯ.

Інфрачервоні нагрівальні панелі просто працюють на електриці, тому немає необхідності встановлювати бойлер і додаткові трубопроводи для їх роботи. Самі панелі також можна використовувати для обігріву всього будинку, а оскільки їх можна включати і вимикати в міру необхідності і практично миттєво виділяти тепло, ви можете дуже легко створити систему зонального опалення (для кожної кімнати) відповідно до ваших вимог.

6. інфрачервоні панелі ДОЗВОЛЯЮТЬ МАКСИМАЛЬНО ЗБІЛЬШИТИ ЖИЛОЕ ПРОСТІР.

Інфрачервоні нагрівальні панелі можна підвісити до стелі, так що ви не втратите площа статі, як радіатори. Це також збільшує площу нагріву панелей. Наприклад, панель потужністю 850 Вт нагріває площа 13,5 м 2, якщо її повісити на стіну, і площа 17 м 2, якщо вона прикріплена до стелі. Якщо чесно, їх товщина в будь-якому випадку всього 2,5 см, так що навіть на стінах вони не вкрадуть занадто багато місця!

​Виды товарного бетона

Натяжные Потолки Ванная

​Что такое задвижка