Легкість і мобільність меблів із ротангу

Перед кожним щасливим власником заміського будинку постає питання: «Як грамотно вибрати меблі для відпочинку на дачі?» Все-таки дачні меблі буде експлуатуватися при більш складних умовах, ніж домашня: на відкритому повітрі, під сонячними променями і дощем, з вітром і різними жучками, які в ній можуть оселитися. До того ж важлива легкість і мобільність таких меблів, а також її невибагливість для зимового зберігання. Ви можете зомовити меблі з ротангу на https://rattwood.com/shop/rotangovi-mebli/ за доступною ціною, у зручний для Вас час.

Протягом декількох століть найбільшою популярністю для заміських інтер'єрів користується меблі з ротанга: натурального та штучного. Вона легка і зручна, практична і презентабельна. Такі меблі не тільки прикрасить вашу дачу, але і забезпечить комфортний відпочинок. Тому давайте розбиратися, як же правильно вибрати меблі з ротанга!

На що звернути увагу при виборі меблів з ротанга?

Почнемо з невеликого чек-листа, який радимо взяти, вирушаючи за плетеними меблями. Далі розглянемо кожен пункт докладніше. Отже, при купівлі предметів інтер'єру з натурального ротанга перевірте:

країну виробника;

клас ротанга;

склад меблів і якість плетіння;

якість забарвлення і покриття поверхні лаком.

І пам'ятайте, меблі з натурального ротанга примхлива в експлуатації, та й коштує досить дорого. Тому, щоб не викинути гроші на вітер і не розчаруватися в покупці, ретельно перевіряйте кожен пункт нашого чек-листа. Ну а якщо хочеться придбати комфортну меблі для дачі без головного болю, то переходите на меблі з штучного ротанга!

Ротангові пальми, ліани яких служать основним матеріалом для плетених меблів, виростають в Південно-Східній Азії. Тому, в першу чергу, при виборі ротангових меблів зверніть увагу на країну виробника:

Вважається, що найкращі меблі з натурального ротанга плетуть в Індонезії - для цього в країні є і досвідчені майстри, і вікові традиції плетіння, і відповідний клімат. Однак ціна на індонезійську меблі буде висока.

Досить популярно плетіння з ротанга на Філіппінах і у В'єтнамі.

Ну і, звичайно, не поступається в кількості фабрик з плетіння ротангових меблів Китай.

клас ротанга

Наступне, на що потрібно звернути увагу при виборі меблів з ротанга - це клас матеріалу. Чим він вищий, тим міцніше і довговічніше меблі, і тим більшу вагу вона здатна витримати. Не розраховуйте, що визначте клас ротанга по одному зовнішньому вигляду. Він залежить, в першу чергу, від щільності серцевини ротангових ліани і розміром її пористого шару. У вже сплетеної, висушеної і пофарбованої меблів ці показники визначити практично неможливо.

Розрізняють три основні класи натурального ротанга:

Найвищим вважається клас А. У ліан цього класу невелика пориста частина з дрібними порами і одночасно значна і міцна серцевина. На зрізі такий ротанг буде білого кольору. Меблі з нього важче, міцніше і витримує набагато велику вагу.

Ротангові ліани класу B менш міцні через більшого розміру пористої структури. Крім того, вони більш темні на зрізі. Однак ліани ротанга класу В більш гнучкі і відмінно підходять для складного плетіння. Часто в ротангових меблів компонують класи А і B. З одного боку, щоб знизити ціну, з іншого, щоб сплести більш витончені і складні предмети інтер'єру. У такому випадку переконайтеся, що всі опорні конструкції і каркас зроблений з ротанга класу А.

Ротанг класу C - найекономічніший варіант. Однак і самий недовговічний. У ліанах цього класу тонка серцевина, а більшу частину займає пориста структура. Звичайно, це не в кращу сторону позначається на довговічності меблів. Крім того, на зрізі тут можна побачити структурні дефекти - темні точки і вкраплення.

Функциональность и внешний вид дома

Почему стоит выбрать угловой диван

Получить лицензию на строительные работы