Фільтри для води для будинку

Фільтри для води для будинку

Варто пам'ятати, що фільтри для води та компоненти, з яких вони зібрані, які вступають у безпосередній контакт із питною водою, повинні схвалювати Національний інститут гігієни.

У кожну установку – одразу за лічильником води або перед комплектом гідрофорів – варто встановити механічний сітчастий фільтр для води (відстійник). Він уловлює більші тверді забруднення, такі як пісок та іржа. Ви можете замовити та купити фільтр для води за самою вигідною та не дорогою ціною, без накруток та переплат. Завдяки цьому він захистить фільтри, змішувачі для ванної та кухні та інші пристрої, встановлені у системі водопостачання. Він повинен мати потужність, що відповідає витраті води. В ідеалі виберіть той, який затримує частинки розміром понад 90 мкм.

Для очищення всієї води, яка використовується в будинку, потрібні високоефективні фільтри. Це можуть бути фільтруючі колони під тиском або фільтри зі змінними високопродуктивними картриджами. Зазвичай це відбувається при заборі води із власного водозабору. Проблемою тут найчастіше є підвищений вміст іонів заліза та марганцю, а також сполук кальцію, магнію та азоту, а також невідповідний рН та вміст важких металів. Коли вода дуже поганої якості, її очищення може бути не тільки складним, але й дорогим.

Фільтри для питної води

У випадку водопровідної води найбільшою проблемою, іноді пов'язаною з дезінфекцією хлором, є неприємний смак, запах і каламутність. Також може бути підвищений вміст сполук заліза, важких металів та жорсткості. Тоді обробка включає лише воду, що спрямовується в кухонний кран.

Популярні комплекти фільтрів для водопровідної води з картриджами, що встановлюються в тумбі під раковиною. У них набагато менша ефективність, ніж у тієї, що очищає всю воду для дому, але відфільтрована вода має бути дуже гарної якості, прозорою, смачною і її можна пити прямо з-під крана.

Коли під раковиною немає місця для встановлення фільтрів для води, можна вибрати фільтр для водопровідної води. Ці маленькі пристрої монтуються прямо на виливі кухонного крана. Вони можуть мати елемент, що фільтрує, з активованим вугіллям або іонообмінною смолою, що дозволяє ефективно покращити якість води, що витікає з крана.

Іншим рішенням є фільтр-глечик, так званий фільтр-глечик. З його допомогою можна покращити якість водопровідної води за смаком, запахом та кольором, видалити жорсткість та з'єднання хлору.

Качественные оконные ситемы

Mіжкімнатні двері у Києві

Портрети на гранітний пам

Литые Адресные Таблички